Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи так все просто?
<p>У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 15 Карина, розігравши сцену з нападом на неї Оксани, виганяє її з лікарні. Оксана опинилася на вулиці без дому, грошей і роботи. Ночувати довелося в хостелі. Але ось удача - її запросили попрацювати кондитером на заході.</p><p>Паша непомітно для себе закохується в одеситку Риту. Олександр приносить Гені хороші новини - злочинець сидить і можна більше не ховатися. Тільки як повернутися до Альбіни, якщо стосунки зіпсовані. Сандра приводить Сашу в лігво руферів. Там на карті відзначені всі місця, де вони бували. І Саша вирішив перевірити її друзів на причетність до злочинів.</p><p>Як виявилося, роботодавцем Оксани був Епіфаніо. Ось тільки робити потрібно зовсім не те, про що було домовлено по телефону. Але довелося погодитися - потрібно купити ліки для Богдана.</p><p>Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ днем ​​і вночі 3 сезону онлайн</p>

Чи так все просто?

Всі серії | Сезон 3

Чи так все просто?

У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 15 Карина, розігравши сцену з нападом на неї Оксани, виганяє її з лікарні. Оксана опинилася на вулиці без дому, грошей і роботи. Ночувати довелося в хостелі. Але ось удача - її запросили попрацювати кондитером на заході.

Паша непомітно для себе закохується в одеситку Риту. Олександр приносить Гені хороші новини - злочинець сидить і можна більше не ховатися. Тільки як повернутися до Альбіни, якщо стосунки зіпсовані. Сандра приводить Сашу в лігво руферів. Там на карті відзначені всі місця, де вони бували. І Саша вирішив перевірити її друзів на причетність до злочинів.

Як виявилося, роботодавцем Оксани був Епіфаніо. Ось тільки робити потрібно зовсім не те, про що було домовлено по телефону. Але довелося погодитися - потрібно купити ліки для Богдана.

Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ днем ​​і вночі 3 сезону онлайн