Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Карина вирішила відключити Богдана від апаратів життєзабезпечення
<p>У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 16 Паша, розгулюючи голим по будинку з Ритою, наривається на її батька. Розгорівся скандал і Риті пригрозили позбавити її грошей. Дівчина тікає з дому.</p><p>Тася, зустрівшись з мамою, дізналася, що та хоче посадити за ґрати батька дівчини і також йде з дому. Оксана, відпрацювавши свято у Епіфаніо, від втоми заснула у нього вдома.</p><p>Кирило прийшов в гості до Тасі. Але люб'язна Таня показала відео, де в грі Адреналін Тася оголює груди перед перехожими.</p><p>Рита і Паша продовжують зустрічатися, йому подобається легкість дівчини, він починає розкриватися перед нею. Богдану стає гірше - його організм відторгає препарат, і лікарі пропонують відключити його від апаратів життєзабезпечення. Карина погоджується.</p><p>Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезону онлайн</p>

Карина вирішила відключити Богдана від апаратів життєзабезпечення

Всі серії | Сезон 3

Карина вирішила відключити Богдана від апаратів життєзабезпечення

У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 16 Паша, розгулюючи голим по будинку з Ритою, наривається на її батька. Розгорівся скандал і Риті пригрозили позбавити її грошей. Дівчина тікає з дому.

Тася, зустрівшись з мамою, дізналася, що та хоче посадити за ґрати батька дівчини і також йде з дому. Оксана, відпрацювавши свято у Епіфаніо, від втоми заснула у нього вдома.

Кирило прийшов в гості до Тасі. Але люб'язна Таня показала відео, де в грі Адреналін Тася оголює груди перед перехожими.

Рита і Паша продовжують зустрічатися, йому подобається легкість дівчини, він починає розкриватися перед нею. Богдану стає гірше - його організм відторгає препарат, і лікарі пропонують відключити його від апаратів життєзабезпечення. Карина погоджується.

Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезону онлайн