Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У Епіфаніо та Каріни нове парі: що буде з Оксаною?
<p>У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 17 Богдан прийшов до тями, але втратив пам'ять. Паша повернувся до Києва разом з Ритою, він намагається забути Оксану. Тася довідалася, звідки Кирило дізнався про відео з нею. Саша розповів Сандрі, чим займаються її друзі. Вітя дізнався, що Гена живий. Рита зайнялася квартирою Паші. У Епіфаніо та Каріни нове парі.</p><p>Оксана знову працює на Епіфаніо, той її провокує. Артур розповідає Тасі, як потрапити у вищу лігу. Карина хоче використати в своїх цілях стан Богдана. У Альбіни та Олександра побачення, його перериває Гена. Паша в шоці від змін в квартирі і отримує по обличчю від тата Рити.</p><p>Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночіі 3 сезону онлайн</p>

У Епіфаніо та Каріни нове парі: що буде з Оксаною?

Всі серії | Сезон 3

У Епіфаніо та Каріни нове парі: що буде з Оксаною?

У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 17 Богдан прийшов до тями, але втратив пам'ять. Паша повернувся до Києва разом з Ритою, він намагається забути Оксану. Тася довідалася, звідки Кирило дізнався про відео з нею. Саша розповів Сандрі, чим займаються її друзі. Вітя дізнався, що Гена живий. Рита зайнялася квартирою Паші. У Епіфаніо та Каріни нове парі.

Оксана знову працює на Епіфаніо, той її провокує. Артур розповідає Тасі, як потрапити у вищу лігу. Карина хоче використати в своїх цілях стан Богдана. У Альбіни та Олександра побачення, його перериває Гена. Паша в шоці від змін в квартирі і отримує по обличчю від тата Рити.

Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночіі 3 сезону онлайн