Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Богдан згадав Оксану, але навіщо він попросив її зробити аборт?
<p>У 18 серії Київ вдень та вночі Богдан прийшов в себе, але пам'ять у нього як і раніше погана. Йому вдалося згадати тільки ім'я Оксана. Карина ж відразу збагнула, як виправити ситуацію. Вона показала йому старе відео з Оксаною і розповіла багато всяких гидот про неї.</p><p>Паша одружився на Риті, про це дізнається її тато і дуже хоче їх ролучити. Саша довів Сандрі, що її друзі злодії. Він навіть домовився з перекупником краденого про зустріч, щоб вона точно повірила.</p><p>Яна дізналася, що Маруся не подаватиме до суду на Вітю і придумала, як повернути Віті квартиру.</p><p>Дивіться, як розвивалися події у головних героїв в 18 серії Київ вдень та вночі онлайн</p>

Богдан згадав Оксану, але навіщо він попросив її зробити аборт?

Всі серії | Сезон 3

Богдан згадав Оксану, але навіщо він попросив її зробити аборт?

У 18 серії Київ вдень та вночі Богдан прийшов в себе, але пам'ять у нього як і раніше погана. Йому вдалося згадати тільки ім'я Оксана. Карина ж відразу збагнула, як виправити ситуацію. Вона показала йому старе відео з Оксаною і розповіла багато всяких гидот про неї.

Паша одружився на Риті, про це дізнається її тато і дуже хоче їх ролучити. Саша довів Сандрі, що її друзі злодії. Він навіть домовився з перекупником краденого про зустріч, щоб вона точно повірила.

Яна дізналася, що Маруся не подаватиме до суду на Вітю і придумала, як повернути Віті квартиру.

Дивіться, як розвивалися події у головних героїв в 18 серії Київ вдень та вночі онлайн