Video: Гена і Олександр борються за прихильність Альбіни, навіть запросили її маму на допомогу
<p>Оксана в 19 серії Київ вдень та вночі дізналася, що Паша одружився. Вони випадково зустрілися біля клубу, коли той забирав свою п'яну дружину додому.</p><p>Гена і слідчий намагаються помиритися з Альбіною, причому одночасно. У цей момент в квартирі з'являється її мама - Гена вирішив скористатися її допомогою. Рита і Паша сваряться через Оксани, він зрозумів, що його нова дружина не буде йому готувати сніданки. Богдана збираються виписувати і Карина будь-що-будь продовжує споруджувати навколо нього альтернативну реальність.</p><p>Карині вручають повістку в суд, у неї можуть з дня на день відібрати квартиру.</p><p>Дивіться онлайн серію 19 Київ днем ​​і вночі 3 сезон</p>

Гена і Олександр борються за прихильність Альбіни, навіть запросили її маму на допомогу

)
Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Гена і Олександр борються за прихильність Альбіни, навіть запросили її маму на допомогу

Оксана в 19 серії Київ вдень та вночі дізналася, що Паша одружився. Вони випадково зустрілися біля клубу, коли той забирав свою п'яну дружину додому.

Гена і слідчий намагаються помиритися з Альбіною, причому одночасно. У цей момент в квартирі з'являється її мама - Гена вирішив скористатися її допомогою. Рита і Паша сваряться через Оксани, він зрозумів, що його нова дружина не буде йому готувати сніданки. Богдана збираються виписувати і Карина будь-що-будь продовжує споруджувати навколо нього альтернативну реальність.

Карині вручають повістку в суд, у неї можуть з дня на день відібрати квартиру.

Дивіться онлайн серію 19 Київ днем ​​і вночі 3 сезон