Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пентхаус проданий - хто тепер власник?
<p>Нові події в житті героїв 20 серії Київ вдень та вночі. Епіфаніо дізнається, що Оксана вагітна, і намагається її переконати позбутися дитини. Рита робить Паші цікавий подарунок і ледь не спалює її квартиру. Мама Слава намагається помирити Альбіну з Геною. Артур забирає Богдана з лікарні, той загубився. Карина продає пентхаус Тасі, план Яни провалився.</p><p>Богдан бродить по місту, випадково зустрічає одного. Епіфаніо знайшов спосіб виконати завдання Карини, але наштовхується на раптове перешкода. Паша напився і при Риті зізнався в любові Оксані. Гена застає Альбіну та Олександра в ліжку.</p><p>Дивіться онлайн серію 19 Київ вдень та вночі 3 сезон</p>

Пентхаус проданий - хто тепер власник?

Всі серії | Сезон 3

Пентхаус проданий - хто тепер власник?

Нові події в житті героїв 20 серії Київ вдень та вночі. Епіфаніо дізнається, що Оксана вагітна, і намагається її переконати позбутися дитини. Рита робить Паші цікавий подарунок і ледь не спалює її квартиру. Мама Слава намагається помирити Альбіну з Геною. Артур забирає Богдана з лікарні, той загубився. Карина продає пентхаус Тасі, план Яни провалився.

Богдан бродить по місту, випадково зустрічає одного. Епіфаніо знайшов спосіб виконати завдання Карини, але наштовхується на раптове перешкода. Паша напився і при Риті зізнався в любові Оксані. Гена застає Альбіну та Олександра в ліжку.

Дивіться онлайн серію 19 Київ вдень та вночі 3 сезон