Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Карина оточила Богдана брехнею, але чи клюне він на її хитрощі?
<p>У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 21 Оксану накачали наркотиками. Епіфаніо, злякавшись, що це вплине на здоров'я дітей, відвіз її в лікарню. Оксана практично нічого не пам'ятає. Паша, прокинувшись вранці, виявив пропажу дружини. У записці вона повідомила йому, що пішла розвіятися і забрала машину.</p><p>Карина привезла Богдана до себе в квартиру і всіма силами намагається захистити його від спогадів минулого. Ось тільки у нього з'являються несподівані питання. Наприклад, чому немає штампу в паспорті про шлюб з Кариною? У пентхаус повернулася Маруся як нова господиня квартири. І перше, що вона зробила, - підвищила ціну за оренду.</p><p>Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ днем ​​і вночі 3 сезону онлайн</p>

Карина оточила Богдана брехнею, але чи клюне він на її хитрощі?

Всі серії | Сезон 3

Карина оточила Богдана брехнею, але чи клюне він на її хитрощі?

У серіалі Київ вдень та вночі-3 випуску 21 Оксану накачали наркотиками. Епіфаніо, злякавшись, що це вплине на здоров'я дітей, відвіз її в лікарню. Оксана практично нічого не пам'ятає. Паша, прокинувшись вранці, виявив пропажу дружини. У записці вона повідомила йому, що пішла розвіятися і забрала машину.

Карина привезла Богдана до себе в квартиру і всіма силами намагається захистити його від спогадів минулого. Ось тільки у нього з'являються несподівані питання. Наприклад, чому немає штампу в паспорті про шлюб з Кариною? У пентхаус повернулася Маруся як нова господиня квартири. І перше, що вона зробила, - підвищила ціну за оренду.

Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ днем ​​і вночі 3 сезону онлайн