Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Рита пішла від Паші - чи буде розлучення?
<p>У серіалі Київ вдень та вночі-3 серії 22 у Карини і Богдана - перший скандал в сімейному житті. Коли вона побачила розгром в квартирі і залишки алкогольної вечірки, сильно накричала на нього. </p><p>Оксана вирішила відкрити свій бізнес - арендувати фургончик і продавати свої десерти.</p><p>Карина, випадково зустрівшись в магазині з Сашею, розіграла спектакль. Вона сказала, що Богдан помер. Але його на вулиці зустріла Альбіна і все розповіла Сашкові.</p><p>У Рити і Паші розгорівся скандал - на цей раз вона пішла з дому в надії, що чоловік її поверне.</p><p>Епіфаніо після випадку з наркотиками вибачається перед Оксаною і навіть намагається повернути її. Крім того, йому потрібно зібрати компромат на Карину, а вона може в цьому допомогти.</p><p>Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезону онлайн</p>

Рита пішла від Паші - чи буде розлучення?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Рита пішла від Паші - чи буде розлучення?

У серіалі Київ вдень та вночі-3 серії 22 у Карини і Богдана - перший скандал в сімейному житті. Коли вона побачила розгром в квартирі і залишки алкогольної вечірки, сильно накричала на нього.

Оксана вирішила відкрити свій бізнес - арендувати фургончик і продавати свої десерти.

Карина, випадково зустрівшись в магазині з Сашею, розіграла спектакль. Вона сказала, що Богдан помер. Але його на вулиці зустріла Альбіна і все розповіла Сашкові.

У Рити і Паші розгорівся скандал - на цей раз вона пішла з дому в надії, що чоловік її поверне.

Епіфаніо після випадку з наркотиками вибачається перед Оксаною і навіть намагається повернути її. Крім того, йому потрібно зібрати компромат на Карину, а вона може в цьому допомогти.

Дивіться докладніше, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі 3 сезону онлайн