Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Епіфаніо ставить жорсткі умови Карині: секс в обмін на компромат на Оксану
<p>У Богдана в серіалі Київ вдень та вночі-3 серії 23 остаточно здають нерви. Він випадково побачив у смітнику свої порізані штани і зірвався на Карині.</p><p>Саша придумав спосіб, як зв'язатися з Богданом - підключити слідчого, чим дуже розлютив Альбіну.</p><p>Незважаючи на примирення, Паша все ж розуміє, що у нього з Ритою нічого не вийде.</p><p>Карина розраховувала отримати компромат на Оксану, який обіцяв надати їй Епіфаніо. Але він змінює тактику і змушує її одягти костюм товстушки для дитячого свята. У такому вигляді її помічає Оксана. Але це ще не всі вимоги Епіфаніо - він за флешку зажадав сексу з Кариною.</p><p>Нові історії дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 3 сезон в 23 випуску онлайн.</p>

Епіфаніо ставить жорсткі умови Карині: секс в обмін на компромат на Оксану

Всі серії | Сезон 3

Епіфаніо ставить жорсткі умови Карині: секс в обмін на компромат на Оксану

У Богдана в серіалі Київ вдень та вночі-3 серії 23 остаточно здають нерви. Він випадково побачив у смітнику свої порізані штани і зірвався на Карині.

Саша придумав спосіб, як зв'язатися з Богданом - підключити слідчого, чим дуже розлютив Альбіну.

Незважаючи на примирення, Паша все ж розуміє, що у нього з Ритою нічого не вийде.

Карина розраховувала отримати компромат на Оксану, який обіцяв надати їй Епіфаніо. Але він змінює тактику і змушує її одягти костюм товстушки для дитячого свята. У такому вигляді її помічає Оксана. Але це ще не всі вимоги Епіфаніо - він за флешку зажадав сексу з Кариною.

Нові історії дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 3 сезон в 23 випуску онлайн.