Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Богдан повертається в пентхаус
<p>Карина в 25 серії Київ вдень та вночі-3 знайшла роботу Богдану - він став її ж менеджером. Оксана зібралася викупити свій фургон, але їй відмовляють у кредиті. У Паші в квартирі бійка - між Ритою і її «мамою». Альбіна знайшла Богдана, говорить йому, що він - батько близнюків Оксани. Таня підставила Тасю у неї ж на роботі.</p><p>Богдан втік з квартири Карини. Саша вирішив допомогти Оксані викупити фургон. Маруся розповідає дружині Вадима правду про стосунки з ним. На Сашу оголошує полювання фіктивна наречена, його рятує Рита. Таня придумує божевільне завдання Артуру в Адреналіні. Богдан приїжджає в пентхаус.</p><p>Нові історії дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 3 сезон в 25 серії онлайн</p>

Богдан повертається в пентхаус

Всі серії | Сезон 3

Богдан повертається в пентхаус

Карина в 25 серії Київ вдень та вночі-3 знайшла роботу Богдану - він став її ж менеджером. Оксана зібралася викупити свій фургон, але їй відмовляють у кредиті. У Паші в квартирі бійка - між Ритою і її «мамою». Альбіна знайшла Богдана, говорить йому, що він - батько близнюків Оксани. Таня підставила Тасю у неї ж на роботі.

Богдан втік з квартири Карини. Саша вирішив допомогти Оксані викупити фургон. Маруся розповідає дружині Вадима правду про стосунки з ним. На Сашу оголошує полювання фіктивна наречена, його рятує Рита. Таня придумує божевільне завдання Артуру в Адреналіні. Богдан приїжджає в пентхаус.

Нові історії дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 3 сезон в 25 серії онлайн