Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Богдан стал менеджером Карины: как прошел его первый день?
<p>У 26 серії Київ вдень та вночі Богдан повернувся в пентхаус, але там його не впізнали і вигнали. Він прийшов на роботу до Карини і перший його робочий день в ролі її менеджера не задався.</p><p>Альбіна пробачила Олександру його обман і переїхала жити до нього. А Паша і Рита знову сваряться - на СТО вона влаштувала хороший скандал.</p><p>Саша вирішив помирити Альбіну і Оксану. А щоб вона пробачила - повертає дівчині її фургончик, в якому вона продає свої десерти.</p><p>Епіфаніо визнає, що програв у суперечці з Оксаною і запрошує Карину заспівати на відкритті кафе.</p><p>Дивіться, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі-3 онлайн</p>

Богдан стал менеджером Карины: как прошел его первый день?

Всі серії | Сезон 3

Богдан стал менеджером Карины: как прошел его первый день?

У 26 серії Київ вдень та вночі Богдан повернувся в пентхаус, але там його не впізнали і вигнали. Він прийшов на роботу до Карини і перший його робочий день в ролі її менеджера не задався.

Альбіна пробачила Олександру його обман і переїхала жити до нього. А Паша і Рита знову сваряться - на СТО вона влаштувала хороший скандал.

Саша вирішив помирити Альбіну і Оксану. А щоб вона пробачила - повертає дівчині її фургончик, в якому вона продає свої десерти.

Епіфаніо визнає, що програв у суперечці з Оксаною і запрошує Карину заспівати на відкритті кафе.

Дивіться, що відбувалося з героями серіалу Київ вдень та вночі-3 онлайн