Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Карина вирішила одружити на собі Богдана
<p>Карина в 29 серії Київ вдень та вночі поспішає одружити на собі Богдана, на підготовку всього два дні! Поки хлопець не дізнався про все, потрібно поставити штамп в паспорті.</p><p>Паша довідався, що у Оксани згорів кофебус і хоче їй допомогти. Термін вагітності у неї вже великий, потрібно подбати про те, щоб пологи пройшли легко. Вона записалася на курси для вагітних. З нею пішов і Епіфаніо. Пізніше Оксана дізналася, що Богдан одружується на Карині.</p><p>А після бурхливо проведеної ночі з Ритою Саша дізнається, що вона - дружина Паші.</p><p>Дивіться, що ще відбувалося з іншими героями серіалу Київ вдень та вночі-3 в 29 серії онлайн</p>

Карина вирішила одружити на собі Богдана

Всі серії | Сезон 3

Карина вирішила одружити на собі Богдана

Карина в 29 серії Київ вдень та вночі поспішає одружити на собі Богдана, на підготовку всього два дні! Поки хлопець не дізнався про все, потрібно поставити штамп в паспорті.

Паша довідався, що у Оксани згорів кофебус і хоче їй допомогти. Термін вагітності у неї вже великий, потрібно подбати про те, щоб пологи пройшли легко. Вона записалася на курси для вагітних. З нею пішов і Епіфаніо. Пізніше Оксана дізналася, що Богдан одружується на Карині.

А після бурхливо проведеної ночі з Ритою Саша дізнається, що вона - дружина Паші.

Дивіться, що ще відбувалося з іншими героями серіалу Київ вдень та вночі-3 в 29 серії онлайн