Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Оксана готується відкрити новий бізнес
<p>У 30 серії Київ вдень та вночі-3 після зустрічі Богдан отримує по обличчю від Паші. Оксана, щоб позбутися від поганих спогадів, влаштовує кулінарні експерименти і думає про новий бізнес. Вона дізналася, що Паша розлучається з Ритою. Він хоче їй допомогти. Але Епіфаніо дуже оберігає Оксану, не підпускає до неї.</p><p>Артур влаштовує пограбування прямо під час весілля Богдана та Каріни. До речі, на торжестві Епіфаніо готує великий подарунок для Оксани, після чого вона їде з його квартири.</p><p>Дивіться, які події ще відбувалися з іншими героями серіалу Київ вдень та вночі-3 в 30 серії онлайн</p>

Оксана готується відкрити новий бізнес

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 3
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Оксана готується відкрити новий бізнес

У 30 серії Київ вдень та вночі-3 після зустрічі Богдан отримує по обличчю від Паші. Оксана, щоб позбутися від поганих спогадів, влаштовує кулінарні експерименти і думає про новий бізнес. Вона дізналася, що Паша розлучається з Ритою. Він хоче їй допомогти. Але Епіфаніо дуже оберігає Оксану, не підпускає до неї.

Артур влаштовує пограбування прямо під час весілля Богдана та Каріни. До речі, на торжестві Епіфаніо готує великий подарунок для Оксани, після чого вона їде з його квартири.

Дивіться, які події ще відбувалися з іншими героями серіалу Київ вдень та вночі-3 в 30 серії онлайн