Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гену взяли на роботу до Альбіни, а її звільнили
<p>У 33 серії Київ вдень та вночі-3 Богдан, Паша і Епіфаніо влаштовують бійку в лікарні. Артур дізнається, хто витягнув його з в'язниці. Джаві пропонують роботу в Англії. Карину виганяють з винайманої квартири. Епіфаніо розповідає Оксані правду про суперечку на неї.</p><p>Гена влаштовується на роботу в кафе, де працює Альбіна, і відразу ж робить промахи. Рита ревнує Сашу до Олени. СТО Паші закривають. Тася робить пропозицію Джаві. Яна виходить заміж за тата Ріти. Альбіна дізнається, що звільнена.</p><p>Дивіться, як розвивалися події в серіалі Київ вдень та вночі-3 в 33 серії онлайн</p>

Гену взяли на роботу до Альбіни, а її звільнили

Всі серії | Сезон 3

Гену взяли на роботу до Альбіни, а її звільнили

У 33 серії Київ вдень та вночі-3 Богдан, Паша і Епіфаніо влаштовують бійку в лікарні. Артур дізнається, хто витягнув його з в'язниці. Джаві пропонують роботу в Англії. Карину виганяють з винайманої квартири. Епіфаніо розповідає Оксані правду про суперечку на неї.

Гена влаштовується на роботу в кафе, де працює Альбіна, і відразу ж робить промахи. Рита ревнує Сашу до Олени. СТО Паші закривають. Тася робить пропозицію Джаві. Яна виходить заміж за тата Ріти. Альбіна дізнається, що звільнена.

Дивіться, як розвивалися події в серіалі Київ вдень та вночі-3 в 33 серії онлайн