Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Від Паші вимагають повернення карткового боргу: як вчинить хлопець?
<p>СТО Паші в 35 серії Київ вдень та вночі-3 під загрозою закриття - він сильно програвся в карти. Можливо доведеться розплачуватися власним бізнесом. Оксана кличе Пашу переселитися в пентхаус. </p><p>Єнот Семен захворів, йому потрібна подружка і Саша з Ритою намагаються викрасти її із зоопарку.</p><p>Карина готується до виступу, але зовсім не підозрює, яку саме роботу їй доведеться робити додатково. Вітя ледь не зриває весілля Джави і Тасі. Рита і Саша відправляються в подорож. Артур кидається під поїзд.</p><p>Дивіться, як склалися історії героїв в серіалі Київ вдень та вночі-3 в 35 серії онлайн</p>

Від Паші вимагають повернення карткового боргу: як вчинить хлопець?

Всі серії | Сезон 3

Від Паші вимагають повернення карткового боргу: як вчинить хлопець?

СТО Паші в 35 серії Київ вдень та вночі-3 під загрозою закриття - він сильно програвся в карти. Можливо доведеться розплачуватися власним бізнесом. Оксана кличе Пашу переселитися в пентхаус.

Єнот Семен захворів, йому потрібна подружка і Саша з Ритою намагаються викрасти її із зоопарку.

Карина готується до виступу, але зовсім не підозрює, яку саме роботу їй доведеться робити додатково. Вітя ледь не зриває весілля Джави і Тасі. Рита і Саша відправляються в подорож. Артур кидається під поїзд.

Дивіться, як склалися історії героїв в серіалі Київ вдень та вночі-3 в 35 серії онлайн