Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Оксана народила дівчинку - хто ж став батьком?
<p>У 36 серії Київ днем ​​і вночі-3 у Оксани горе - вона втратила одного з близнюків. Лікарі запропонували їй зробити аборт.</p><p>Карина просить вибачення у Оксани і їде з Києва. Саша розлучився з Ритою, а її батько продав квартиру Паші. Гена і Наташа відкривають фітнес-клуб в Чернігові. Альбіна готується стати поліцейським. Маруся вийшла заміж. Артур дізнається правила російської рулетки в суперигрі, і вони його шокують. Він готовий співпрацювати з поліцією по Адреналіну. Оксана народила, у дівчинки два тата - Богдан і Паша. Саша зустрічає Віку Маремуху.</p><p>Дивіться, що ще відбувалося в серіалі Київ днем ​​і вночі-3 в 36 серії онлайн</p>

Оксана народила дівчинку - хто ж став батьком?

Всі серії | Сезон 3

Оксана народила дівчинку - хто ж став батьком?

У 36 серії Київ днем ​​і вночі-3 у Оксани горе - вона втратила одного з близнюків. Лікарі запропонували їй зробити аборт.

Карина просить вибачення у Оксани і їде з Києва. Саша розлучився з Ритою, а її батько продав квартиру Паші. Гена і Наташа відкривають фітнес-клуб в Чернігові. Альбіна готується стати поліцейським. Маруся вийшла заміж. Артур дізнається правила російської рулетки в суперигрі, і вони його шокують. Він готовий співпрацювати з поліцією по Адреналіну. Оксана народила, у дівчинки два тата - Богдан і Паша. Саша зустрічає Віку Маремуху.

Дивіться, що ще відбувалося в серіалі Київ днем ​​і вночі-3 в 36 серії онлайн