Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому Альбіна потрапила за ґрати?
<p>Альбіна в 4 серії Київ вдень та вночі-3 так загралася в детектива, що потрапила у відділення поліції сама. Хоч вона і вистежила викрадачів машин, але підозри з неї не зняті. Слідчий зізнається дівчині, що доказів смерті її хлопця немає.</p><p>Паша і Богдан об'єднуються заради благополуччя Оксани. Дівчина дізнається, що кондитерська продана. А Карина розповідає мамі Оксани, що та вагітна. У відповідь вона шантажує її китайським відео.</p><p>Маруся влаштовує вдома пастку для Тасі. Саша знайшов Семена, але з нього вимагають гроші за його повернення. Карина почала шантажувати свого роботодавця, але страждає від цього Епіфаніо. Марусю чекає сюрприз на її ж курсах. Паша вигнав хлопців з квартири.</p><p>Дивіться нові історії героїв серіалу Київ вдень та вночі-3 в 4 серії онлайн.</p>

Чому Альбіна потрапила за ґрати?

Всі серії | Сезон 3

Чому Альбіна потрапила за ґрати?

Альбіна в 4 серії Київ вдень та вночі-3 так загралася в детектива, що потрапила у відділення поліції сама. Хоч вона і вистежила викрадачів машин, але підозри з неї не зняті. Слідчий зізнається дівчині, що доказів смерті її хлопця немає.

Паша і Богдан об'єднуються заради благополуччя Оксани. Дівчина дізнається, що кондитерська продана. А Карина розповідає мамі Оксани, що та вагітна. У відповідь вона шантажує її китайським відео.

Маруся влаштовує вдома пастку для Тасі. Саша знайшов Семена, але з нього вимагають гроші за його повернення. Карина почала шантажувати свого роботодавця, але страждає від цього Епіфаніо. Марусю чекає сюрприз на її ж курсах. Паша вигнав хлопців з квартири.

Дивіться нові історії героїв серіалу Київ вдень та вночі-3 в 4 серії онлайн.