Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Ксюша дізнається результати тесту на батьківство: її стосунки з Пашею під загрозою
<p>У новій серії Київ вдень ​​та вночі 3 сезону домагання директора до Тасі прийняли серйозний характер. Він затягнув дівчину до вбиральні і став її домагатися. Артур ледь встиг врятувати Тасю від нього. Звичайно ж їх звільнили. Оксані прийшли результати тесту на батьківство, але вона не поспішає говорити Паші про них. Знову брехня. Альбіна настільки загралася в детектива, що Гена з братом вирішили провчити її, щоб вона припинила шукати коханого. Саша в істериці звернувся до Паші позичити 15 тисяч гривень, щоб викупити свого вихованця Семена із зоопарку.</p><p>Хто ж батько дитини Ксюші? За результатом аналізів - Богдан. Ксюша в істериці! Трохи пізніше про це дізнається Карина і вимагає, щоб Ксюша мовчала, адже їй потрібен Богдан.</p><p>Дивіться онлайн серію 9 Київ вдень та вночі 3 сезон.</p>

Ксюша дізнається результати тесту на батьківство: її стосунки з Пашею під загрозою

Всі серії | Сезон 3

Ксюша дізнається результати тесту на батьківство: її стосунки з Пашею під загрозою

У новій серії Київ вдень ​​та вночі 3 сезону домагання директора до Тасі прийняли серйозний характер. Він затягнув дівчину до вбиральні і став її домагатися. Артур ледь встиг врятувати Тасю від нього. Звичайно ж їх звільнили. Оксані прийшли результати тесту на батьківство, але вона не поспішає говорити Паші про них. Знову брехня. Альбіна настільки загралася в детектива, що Гена з братом вирішили провчити її, щоб вона припинила шукати коханого. Саша в істериці звернувся до Паші позичити 15 тисяч гривень, щоб викупити свого вихованця Семена із зоопарку.

Хто ж батько дитини Ксюші? За результатом аналізів - Богдан. Ксюша в істериці! Трохи пізніше про це дізнається Карина і вимагає, щоб Ксюша мовчала, адже їй потрібен Богдан.

Дивіться онлайн серію 9 Київ вдень та вночі 3 сезон.