Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Настя зустріла свого лицаря
<p>Настя прокинулася в ліжку з незнайомим чоловіком. Вона нічого не пам'ятає про минулу ніч.</p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 20 серія прокинулися з жахливим похміллям.</p><p>Настя зовсім нічого не пам'ятає про вчорашній похід до клубу. Вона прийшла до тями в кімнаті Макса, але в ліжку з нею не він, а якийсь зовсім незнайомий хлопець без штанів. Як виявилося, у незнайомця алкоголь теж відбив пам'ять. А ось Макс прекрасно пам'ятає всі подробиці... Що начудила п'яна Настя? Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.</p><p>Альбіна через те, що сталося, скликала всіх мешканців квартири на Дніпровській набережній.</p><p>Привівши хлопця у будинок, Настя порушила правила. Але ж порушує не тільки вона: у Паші живе Поліна, у Ярослави ночує Сем... Настя в черговий раз відчула себе нікому не потрібною і знову захотіла поїхати з Києва. Ярослава і Аліна не на жарт занепокоїлися, але Настя занадто ображена на подруг, щоб їх слухати.</p><p><strong>Але тут несподіваний кавалер Насті запросив її на побачення! Здається, від'їзд з Києва все-таки відкладається...</strong></p><p>Захар - так звуть нічного гостя - неначе спеціально створений для наївною Настусі. Він інтелігентний, носить окуляри і рятує кошенят. Невже сільська дівчинка нарешті зустріла свою справжню любов? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 20 серія.</p><p><strong>А ось у Паші все в черговий раз пішло шкереберть.</strong></p><p>Прямо під час уроку водіння у нього викрали машину. Без автомобіля він не може ані заробляти на життя, ані бути гідним хлопцем для Поліни. До того ж, вони до сих пір не можуть визначитися, ким один одному доводяться. Слідкуйте за розвитком їх історії у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 05.10.2018.</p><p>Альбіна і Саша вирішили допомогти Паші знайти його автомобіль. Під час пошуків Саша ледь не постраждав.</p><p>Перелякана Альбіна нарешті зізналася чоловікові, що вони генетично не сумісні, а тому навряд чи зможуть мати дітей. Розгніваний Саша починає говорити про розлучення... Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 20 серія, чи є майбутнє у їх сім'ї.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/vypusk-19" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19</a></p>

Настя зустріла свого лицаря

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Настя зустріла свого лицаря

Настя прокинулася в ліжку з незнайомим чоловіком. Вона нічого не пам'ятає про минулу ніч.

Герої серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 20 серія прокинулися з жахливим похміллям.

Настя зовсім нічого не пам'ятає про вчорашній похід до клубу. Вона прийшла до тями в кімнаті Макса, але в ліжку з нею не він, а якийсь зовсім незнайомий хлопець без штанів. Як виявилося, у незнайомця алкоголь теж відбив пам'ять. А ось Макс прекрасно пам'ятає всі подробиці... Що начудила п'яна Настя? Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.

Альбіна через те, що сталося, скликала всіх мешканців квартири на Дніпровській набережній.

Привівши хлопця у будинок, Настя порушила правила. Але ж порушує не тільки вона: у Паші живе Поліна, у Ярослави ночує Сем... Настя в черговий раз відчула себе нікому не потрібною і знову захотіла поїхати з Києва. Ярослава і Аліна не на жарт занепокоїлися, але Настя занадто ображена на подруг, щоб їх слухати.

Але тут несподіваний кавалер Насті запросив її на побачення! Здається, від'їзд з Києва все-таки відкладається...

Захар - так звуть нічного гостя - неначе спеціально створений для наївною Настусі. Він інтелігентний, носить окуляри і рятує кошенят. Невже сільська дівчинка нарешті зустріла свою справжню любов? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 20 серія.

А ось у Паші все в черговий раз пішло шкереберть.

Прямо під час уроку водіння у нього викрали машину. Без автомобіля він не може ані заробляти на життя, ані бути гідним хлопцем для Поліни. До того ж, вони до сих пір не можуть визначитися, ким один одному доводяться. Слідкуйте за розвитком їх історії у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 05.10.2018.

Альбіна і Саша вирішили допомогти Паші знайти його автомобіль. Під час пошуків Саша ледь не постраждав.

Перелякана Альбіна нарешті зізналася чоловікові, що вони генетично не сумісні, а тому навряд чи зможуть мати дітей. Розгніваний Саша починає говорити про розлучення... Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 20 серія, чи є майбутнє у їх сім'ї.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 19