Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сем намагається повернути Ярославу
<p>Сем нарешті отримав достатньо грошей, щоб заплатити за інформацію про свого брата. Тим часом, Паші прийшов лист від комісії з усиновлення.</p><p>Герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 21</a> серія Сем нарешті може спати спокійно. Після афери, яку вони провернули разом із Аліною, він нарешті отримав потрібну суму. Одна проблема: Ярослава застукала їх удвох. Тепер вона вважає, що Сем зраджує їй з Аліною.</p><p>Після цих подій Київ вдень ​​і вночі 5 сезон Сем нарешті зважився розповісти своїй коханій правду. Але Яся все ще не дуже довіряє хлопцеві ...</p><p><strong>А ось у Аліни все складається чудово: вона отримала не тільки гроші, але ще і Назара!</strong></p><p>Він сам несподівано запросив її до себе, а після цього - покликав у Париж. Дівчина готується до поїздки і нарешті відчуває себе переможницею. Невже Аліна витягла свій щасливий квиток? Дивіться її історію в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон онлайн.</p><p>Але Назар все ще не забув Поліну. Він зустрівся з її батьком і передав своїй колишній таємничу зелену папку... Який останній козир підготував Назар? Дивіться вусеріалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 21 серія.</p><p>У Макса до Києва вдень і вночі 12.10.2018 дуже важливий день. Він готується до кастингу танцюристів, який може дати йому можливість поїхати в Європу.</p><p>Він прийшов за підтримкою до вірної Насті, однак та не надто звертає на нього увагу. Дівчинка захоплено переписується з Захаром і вже думає про те, що новий хлопець - це її доля...</p><p>Макс несподівано напружився, дізнавшись про розвиток відносин цієї парочки. Він навіть попросив, щоб Настя взяла його з собою на побачення з Захаром! Чому Макс раптом почав себе так вести? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.</p><p><strong>Тим часом, Паша мучиться сумнівами: він отримав відповідь від комісії з усиновлення. Тепер він нарешті може дізнатися, хто його справжні батьки. Тільки він вже не дуже впевнений, що хоче знати...</strong></p><p>Чи зможуть Паша і Сем возз'єднатися зі своїми сім'ями? Дивіться у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-20" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 20</a></p>

Сем намагається повернути Ярославу

Всі серії | Сезон 5

Сем намагається повернути Ярославу

Сем нарешті отримав достатньо грошей, щоб заплатити за інформацію про свого брата. Тим часом, Паші прийшов лист від комісії з усиновлення.

Герой серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 21 серія Сем нарешті може спати спокійно. Після афери, яку вони провернули разом із Аліною, він нарешті отримав потрібну суму. Одна проблема: Ярослава застукала їх удвох. Тепер вона вважає, що Сем зраджує їй з Аліною.

Після цих подій Київ вдень ​​і вночі 5 сезон Сем нарешті зважився розповісти своїй коханій правду. Але Яся все ще не дуже довіряє хлопцеві ...

А ось у Аліни все складається чудово: вона отримала не тільки гроші, але ще і Назара!

Він сам несподівано запросив її до себе, а після цього - покликав у Париж. Дівчина готується до поїздки і нарешті відчуває себе переможницею. Невже Аліна витягла свій щасливий квиток? Дивіться її історію в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон онлайн.

Але Назар все ще не забув Поліну. Він зустрівся з її батьком і передав своїй колишній таємничу зелену папку... Який останній козир підготував Назар? Дивіться вусеріалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 21 серія.

У Макса до Києва вдень і вночі 12.10.2018 дуже важливий день. Він готується до кастингу танцюристів, який може дати йому можливість поїхати в Європу.

Він прийшов за підтримкою до вірної Насті, однак та не надто звертає на нього увагу. Дівчинка захоплено переписується з Захаром і вже думає про те, що новий хлопець - це її доля...

Макс несподівано напружився, дізнавшись про розвиток відносин цієї парочки. Він навіть попросив, щоб Настя взяла його з собою на побачення з Захаром! Чому Макс раптом почав себе так вести? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.

Тим часом, Паша мучиться сумнівами: він отримав відповідь від комісії з усиновлення. Тепер він нарешті може дізнатися, хто його справжні батьки. Тільки він вже не дуже впевнений, що хоче знати...

Чи зможуть Паша і Сем возз'єднатися зі своїми сім'ями? Дивіться у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 20