Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Поліна повернулася до Назара?
<p><strong>Поліна погодилася на зустріч із Назаром. Невже його план нарешті спрацював?</strong></p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 22 серія продовжують з'ясовувати стосунки. Аліна нарешті почувається щасливою - вона прокидається поруч із коханою людиною, готує варення на його кухні та збирається їхати у Париж. Та й Назар, здається, нарешті одумався і вирішив забути Поліну. Чи ні?</p><p>Поліна та Паша серйозно посварилися. Поля сказала йому, що говорила по телефону зі своєю матір'ю. Паша не повірив дівчині і відправився до неї додому. Виявилося, що Поліна вже давно не відповідає на мамині дзвінки... Невже вона зраджує своєму новому хлопцю? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 16.10.2018.</p><p>Тим часом, Поліна приїхала до Назара, щоб віддати йому документи на будинок. Вона хотіла всього лише подякувати своєму колишньому, а потім несподівано погодилася залишитися на каву... Чи спрацював план Назара по поверненню Полі? Дивіться розвиток їх історії в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p><strong>Сем вирушив на довгоочікувану зустріч зі своїм давно втраченим братом.</strong></p><p>Він дуже нервує і бере Ярославу з собою. Однак двері йому відкриває зовсім не та людина, якого очікував побачити Семен... Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 22 серія, як пройшло заплановане возз'єднання сім'ї.</p><p>У Саші справи йдуть не дуже добре. Після того, як Альбіна поїхала до матері, у нього не було жодного клієнта. Він вирішив довести, що може впоратися і без дружини, тому взявся за роботу із подвоєним завзяттям. Чи може Саша працювати один? Дізнайтеся в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 16.10.2018</p><p><strong>А Настя відправилася на друге побачення із Захаром. Дівчинка настільки надихнулася своїми новими відносинами, що вже почала мріяти про дітей!</strong> Все йшло дуже добре, поки ідилію голубків не перервав Макс. Адже він обіцяв своїй маленькій подружці, що прийде її підтримати... Вперше Настя не дуже зраділа присутності Максима. Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 22, як повів себе Фізрук у присутності нового залицяльника Настусі.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-21" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 21</a></p>

Поліна повернулася до Назара?

Всі серії | Сезон 5

Поліна повернулася до Назара?

Поліна погодилася на зустріч із Назаром. Невже його план нарешті спрацював?

Герої серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 22 серія продовжують з'ясовувати стосунки. Аліна нарешті почувається щасливою - вона прокидається поруч із коханою людиною, готує варення на його кухні та збирається їхати у Париж. Та й Назар, здається, нарешті одумався і вирішив забути Поліну. Чи ні?

Поліна та Паша серйозно посварилися. Поля сказала йому, що говорила по телефону зі своєю матір'ю. Паша не повірив дівчині і відправився до неї додому. Виявилося, що Поліна вже давно не відповідає на мамині дзвінки... Невже вона зраджує своєму новому хлопцю? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 16.10.2018.

Тим часом, Поліна приїхала до Назара, щоб віддати йому документи на будинок. Вона хотіла всього лише подякувати своєму колишньому, а потім несподівано погодилася залишитися на каву... Чи спрацював план Назара по поверненню Полі? Дивіться розвиток їх історії в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Сем вирушив на довгоочікувану зустріч зі своїм давно втраченим братом.

Він дуже нервує і бере Ярославу з собою. Однак двері йому відкриває зовсім не та людина, якого очікував побачити Семен... Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 22 серія, як пройшло заплановане возз'єднання сім'ї.

У Саші справи йдуть не дуже добре. Після того, як Альбіна поїхала до матері, у нього не було жодного клієнта. Він вирішив довести, що може впоратися і без дружини, тому взявся за роботу із подвоєним завзяттям. Чи може Саша працювати один? Дізнайтеся в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 16.10.2018

А Настя відправилася на друге побачення із Захаром. Дівчинка настільки надихнулася своїми новими відносинами, що вже почала мріяти про дітей! Все йшло дуже добре, поки ідилію голубків не перервав Макс. Адже він обіцяв своїй маленькій подружці, що прийде її підтримати... Вперше Настя не дуже зраділа присутності Максима. Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 22, як повів себе Фізрук у присутності нового залицяльника Настусі.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 21