Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя і таємна кімната Захара
<p>У відносинах Поліни і Паші назріло чергову кризу. Їх пара може не пережити наступної сварки.</p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 23 серія знову заплуталися в павутині обману. Паша звинувачує Поліну у брехні через те, що вона зустрічалася з колишнім. Поліна виправдовується, що вони з Назаром всього лише друзі... Але Павло не вірить ні в які виправдання, адже у нього вже був сумний досвід із його колишньою дружиною, яка обманювала його протягом тривалого часу.</p><p>Аліну теж напружує ситуація, що склалася: ці двоє сваряться, у той час як Назар не відповідає на її дзвінки.</p><p>Дівчина розуміє, що це не може бути простим збігом, і вона має рацію: після візиту Поліни Назар знову сподівається на відновлення відносин. Дивіться продовження історії цього дивного любовного чотирикутника у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.</p><p>Зате Настя літає на крилах любові: Захар на третьому побаченні вирішив познайомити її зі своєю матір'ю.</p><p><strong>Здається, що сільська дівчинка нарешті потрапила у казку і зустріла свого принца. Але куди подівся тато Захара? І... чому її не пускають у закриту кімнату?</strong></p><p>Макс не на жарт переживає за свою маленьку подружку. А Настя вже готується до «особливого побачення» із коханим - вона вже навіть купила мереживну білизну... Які таємниці приховує сім'я обранця Насті? Дивіться у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Ярослава намагається витягнути Сема із депресії: він зовсім розклеївся через те, що не може знайти брата.</p><p>Заради коханого самовіддана Яся готова на будь-які жертви. Вона звільнилася з роботи і кинула всі свої сили на те, щоб повернути Сему посмішку. Вона навіть звернулася за допомогою до Паші. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 23, яку терапію придумала Ярослава.</p><p>У Саші на роботі завал - від клієнтів немає відбою! Він зовсім забув про Паші і його викраденій машині.</p><p>Зате сам Павло про свою «ластівку» не забув. А заодно він придумав, як допомогти Олександру Володимировичу, який залишився без підтримки Альбіни. Подробиці - у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 23.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-22" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 22</a></p>

Настя і таємна кімната Захара

Всі серії | Сезон 5

Настя і таємна кімната Захара

У відносинах Поліни і Паші назріло чергову кризу. Їх пара може не пережити наступної сварки.

Герої серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 23 серія знову заплуталися в павутині обману. Паша звинувачує Поліну у брехні через те, що вона зустрічалася з колишнім. Поліна виправдовується, що вони з Назаром всього лише друзі... Але Павло не вірить ні в які виправдання, адже у нього вже був сумний досвід із його колишньою дружиною, яка обманювала його протягом тривалого часу.

Аліну теж напружує ситуація, що склалася: ці двоє сваряться, у той час як Назар не відповідає на її дзвінки.

Дівчина розуміє, що це не може бути простим збігом, і вона має рацію: після візиту Поліни Назар знову сподівається на відновлення відносин. Дивіться продовження історії цього дивного любовного чотирикутника у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.

Зате Настя літає на крилах любові: Захар на третьому побаченні вирішив познайомити її зі своєю матір'ю.

Здається, що сільська дівчинка нарешті потрапила у казку і зустріла свого принца. Але куди подівся тато Захара? І... чому її не пускають у закриту кімнату?

Макс не на жарт переживає за свою маленьку подружку. А Настя вже готується до «особливого побачення» із коханим - вона вже навіть купила мереживну білизну... Які таємниці приховує сім'я обранця Насті? Дивіться у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Ярослава намагається витягнути Сема із депресії: він зовсім розклеївся через те, що не може знайти брата.

Заради коханого самовіддана Яся готова на будь-які жертви. Вона звільнилася з роботи і кинула всі свої сили на те, щоб повернути Сему посмішку. Вона навіть звернулася за допомогою до Паші. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 23, яку терапію придумала Ярослава.

У Саші на роботі завал - від клієнтів немає відбою! Він зовсім забув про Паші і його викраденій машині.

Зате сам Павло про свою «ластівку» не забув. А заодно він придумав, як допомогти Олександру Володимировичу, який залишився без підтримки Альбіни. Подробиці - у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 23.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 22