Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Захар показав свою темну сторону
<p><strong>Настя збирається нарешті стати жінкою. Вона вже навіть підготувала коханому особливий подарунок.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 24 серія Насті довелося приймати рішення без монетки долі. Справа в тому, що диво-талісман терміново знадобився Максу: у нього фінал танцювального конкурсу. На кону стоїть можливість нарешті зажити нормальним життям</p><p>Настя спокійно віддала монетку другові, адже вона зовсім не переймається за своє побачення. У них із Захаром все добре, вона дуже подобається його матері... Що може піти не так?</p><p>У серіаліті Київ днем ​​і вночі 18.10.2018 улюблений Насті відкрив їй свою таємницю. Такого проста сільська дівчинка точно не очікувала!</p><p><strong>Перелякана Настуся тут же почала дзвонити своєму вірному другові Максу, але той не відповідає - у нього конкурс... Дівчина зрозуміла, що її ніхто не врятує. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 24 серія, що приховував інтелігентний Захар.</strong></p><p>Паша у Києв вдень і вночі 18.10.2018 дізнався таємницю свого народження.</p><p>Він нарешті поїхав до Білої Церкви, щоб зустрітися зі своєю справжньою матір'ю. Ця поїздка розбила йому серце. Біди валяться на Пашу одна за одною - спочатку у нього погіршилися стосунки з Поліною, а тепер він відчайдушно намагається відновити зв'язок зі своєю давно втраченою сім'єю. Дивіться продовження історії Паші у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Сема звільнили з автомийки.</p><p>Ярослава так старалася, щоб роздобути цю роботу для них двох! Однак босові Семен зовсім не сподобався.</p><p>По дорозі додому він зустрів вуличних музикантів, у яких чомусь немає барабанщика. А Сем якраз грає на барабанах! Можливо, це знак долі? Дізнайтеся в продовженні Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Тим часом, до Ясі приїхав її батько. І вона ніяк не може сказати йому, що зустрічається з Семом...</p><p>Продовжуйте стежити за історіями улюблених героїв в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон! Їм ще довго доведеться розбиратися у собі та своїх почуттях.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-23" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 23</a></p>

Захар показав свою темну сторону

Всі серії | Сезон 5

Захар показав свою темну сторону

Настя збирається нарешті стати жінкою. Вона вже навіть підготувала коханому особливий подарунок.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 24 серія Насті довелося приймати рішення без монетки долі. Справа в тому, що диво-талісман терміново знадобився Максу: у нього фінал танцювального конкурсу. На кону стоїть можливість нарешті зажити нормальним життям

Настя спокійно віддала монетку другові, адже вона зовсім не переймається за своє побачення. У них із Захаром все добре, вона дуже подобається його матері... Що може піти не так?

У серіаліті Київ днем ​​і вночі 18.10.2018 улюблений Насті відкрив їй свою таємницю. Такого проста сільська дівчинка точно не очікувала!

Перелякана Настуся тут же почала дзвонити своєму вірному другові Максу, але той не відповідає - у нього конкурс... Дівчина зрозуміла, що її ніхто не врятує. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 24 серія, що приховував інтелігентний Захар.

Паша у Києв вдень і вночі 18.10.2018 дізнався таємницю свого народження.

Він нарешті поїхав до Білої Церкви, щоб зустрітися зі своєю справжньою матір'ю. Ця поїздка розбила йому серце. Біди валяться на Пашу одна за одною - спочатку у нього погіршилися стосунки з Поліною, а тепер він відчайдушно намагається відновити зв'язок зі своєю давно втраченою сім'єю. Дивіться продовження історії Паші у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Сема звільнили з автомийки.

Ярослава так старалася, щоб роздобути цю роботу для них двох! Однак босові Семен зовсім не сподобався.

По дорозі додому він зустрів вуличних музикантів, у яких чомусь немає барабанщика. А Сем якраз грає на барабанах! Можливо, це знак долі? Дізнайтеся в продовженні Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Тим часом, до Ясі приїхав її батько. І вона ніяк не може сказати йому, що зустрічається з Семом...

Продовжуйте стежити за історіями улюблених героїв в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон! Їм ще довго доведеться розбиратися у собі та своїх почуттях.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 23