Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повернення Жені і великий обман Ярослави
<p>Все змішалося в будинку на Дніпровській набережній! Папа Ярослави їде за огірочками для зустрічі з її хлопцем, а Сем все ще не відповідає на її дзвінки.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 25 серія тато Ясі затримався у квартирі на Дніпровській набережній. Він дуже хоче влаштувати сімейний обід з її хлопцем... Женею! Справа в тому, що Яся так і не розповіла батькові про те, що вони розлучилися. А тато налаштований налагодити відносини з обранцем дочки.</p><p>Ярослава досі не розповіла батькові про Сема. Замість цього вона звернулася за допомогою до Жені, щоб він зіграв її хлопця на «сімейному обіді». Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 25 серія, як герої заплуталися в павутині брехні.</p><p><strong>Одне точно - ця ситуація сильно вдарила по відносинам Ярослави і Сема. Сварка, нерозуміння, публічні вибачення - не пропустіть новий загострення пристрастей в серіаліті Київ днем ​​і вночі 19.10.2018</strong></p><p>Поліна отримала тривожний дзвінок від батьків: їх ресторан пограбували!</p><p>Стривожена дівчина залишила Пашу і поспішила до своєї сім'ї. Як же вона здивувалася, коли замість грабіжників зустріла в ресторані... Назара. Виявилося, що у її батьків є план. Який - дізнайтеся в серії Київ вдень ​​і вночі 19.10.2018</p><p>Паша знову відправився до своєї горе-матері.</p><p>Йому боляче дивитися на те, яка жалюгідна алкоголічка подарувала йому життя. Але залишити її одну він не може. Паша виганяє «друзів» мами і наводить порядок в її квартирі. Він робить все можливе, щоб зробити її життя хоч трішки краще, але не зізнається в найголовнішому - що він її син... Куди далі заведе ця непроста сімейна історія? Дізнайтеся в продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Життя героїв, як і раніше, сповнене насиченими подіями:</p><p>• Саша сумує за Альбіні і починає задивлятися на свою нову помічницю</p><p>• Настя шукає роботу</p><p>• Максу дзвонить його колишня</p><p>Які ще несподіванки зустрінуться на шляху простих хлопців і дівчат, які вирішили підкорити столицю? Не пропустіть нові подробиці в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон - життя героїв б'є ключем!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-24" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 24</a></p>

Повернення Жені і великий обман Ярослави

Всі серії | Сезон 5

Повернення Жені і великий обман Ярослави

Все змішалося в будинку на Дніпровській набережній! Папа Ярослави їде за огірочками для зустрічі з її хлопцем, а Сем все ще не відповідає на її дзвінки.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 25 серія тато Ясі затримався у квартирі на Дніпровській набережній. Він дуже хоче влаштувати сімейний обід з її хлопцем... Женею! Справа в тому, що Яся так і не розповіла батькові про те, що вони розлучилися. А тато налаштований налагодити відносини з обранцем дочки.

Ярослава досі не розповіла батькові про Сема. Замість цього вона звернулася за допомогою до Жені, щоб він зіграв її хлопця на «сімейному обіді». Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 25 серія, як герої заплуталися в павутині брехні.

Одне точно - ця ситуація сильно вдарила по відносинам Ярослави і Сема. Сварка, нерозуміння, публічні вибачення - не пропустіть новий загострення пристрастей в серіаліті Київ днем ​​і вночі 19.10.2018

Поліна отримала тривожний дзвінок від батьків: їх ресторан пограбували!

Стривожена дівчина залишила Пашу і поспішила до своєї сім'ї. Як же вона здивувалася, коли замість грабіжників зустріла в ресторані... Назара. Виявилося, що у її батьків є план. Який - дізнайтеся в серії Київ вдень ​​і вночі 19.10.2018

Паша знову відправився до своєї горе-матері.

Йому боляче дивитися на те, яка жалюгідна алкоголічка подарувала йому життя. Але залишити її одну він не може. Паша виганяє «друзів» мами і наводить порядок в її квартирі. Він робить все можливе, щоб зробити її життя хоч трішки краще, але не зізнається в найголовнішому - що він її син... Куди далі заведе ця непроста сімейна історія? Дізнайтеся в продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Життя героїв, як і раніше, сповнене насиченими подіями:

• Саша сумує за Альбіні і починає задивлятися на свою нову помічницю

• Настя шукає роботу

• Максу дзвонить його колишня

Які ще несподіванки зустрінуться на шляху простих хлопців і дівчат, які вирішили підкорити столицю? Не пропустіть нові подробиці в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон - життя героїв б'є ключем!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 24