Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мама Аліни поклала око на Назара
<p>Женя влаштував справжній цирк, щоб справити враження на батька Ярослави. Ситуація починає виходити з-під контролю.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 27 серія від 24.10.2018 набирає обертів спектакль для тата Ясі. Женя розіграв своє падіння зі сходів, щоб виставити Сема у поганому світлі. Тепер він нібито мучиться із закритим переломом і всіляко насолоджується життям: Яся крутиться навколо свого колишнього і відштовхує Семена. Женя вирішив скористатися можливістю і попросив благословення у батька... Чи погодився тато Яси на її шлюб із Женею? Кому повірила сама Ярослава, своєму колишньому або Сему? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія онлайн.</p><p><strong>Настя нарешті зважилася зізнатися Максу у своїх почуттях. У неї вже були спроби достукатися до його серця, але тепер дівчина налаштована рішуче.</strong></p><p>Напоумив Настю жалісливий Саша: він побачив, як сильно вона турбується про Макса. Ще б пак, дівчинка навіть погладила невдячному Фізруку шнурки!</p><p>Поки Макс на фотосесії, Настя прибирає, прасує і всіляко намагається створити романтичну обстановку. Тепер-то вона точно зможе донести свої почуття до коханого! Але після його повершення все пішло не за планом... Не пропустіть любовну драму сільської дівчинки у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія.</p><p>Аліна намагається утвердитися у ролі дівчини Назара, проте йому це зовсім не подобається.</p><p>А тут ще казна-звідки приїхала мама Аліни. Вона хоче брати участь у кастингу проекту «Кохання на виживання», але її партнер в останній момент відмовився від участі. Тепер жінка шукає собі нову пару, і їй дуже подобається кавалер її доньки... Аліна знемагає від ревнощів - вона бачить, що її власна мати заграє з її хлопцем! Невже безпринципна Аліна нарешті по-справжньому закохалася? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія від 24.10.2018.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-26" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 26</a></p>

Мама Аліни поклала око на Назара

Всі серії | Сезон 5

Мама Аліни поклала око на Назара

Женя влаштував справжній цирк, щоб справити враження на батька Ярослави. Ситуація починає виходити з-під контролю.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія від 24.10.2018 набирає обертів спектакль для тата Ясі. Женя розіграв своє падіння зі сходів, щоб виставити Сема у поганому світлі. Тепер він нібито мучиться із закритим переломом і всіляко насолоджується життям: Яся крутиться навколо свого колишнього і відштовхує Семена. Женя вирішив скористатися можливістю і попросив благословення у батька... Чи погодився тато Яси на її шлюб із Женею? Кому повірила сама Ярослава, своєму колишньому або Сему? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія онлайн.

Настя нарешті зважилася зізнатися Максу у своїх почуттях. У неї вже були спроби достукатися до його серця, але тепер дівчина налаштована рішуче.

Напоумив Настю жалісливий Саша: він побачив, як сильно вона турбується про Макса. Ще б пак, дівчинка навіть погладила невдячному Фізруку шнурки!

Поки Макс на фотосесії, Настя прибирає, прасує і всіляко намагається створити романтичну обстановку. Тепер-то вона точно зможе донести свої почуття до коханого! Але після його повершення все пішло не за планом... Не пропустіть любовну драму сільської дівчинки у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія.

Аліна намагається утвердитися у ролі дівчини Назара, проте йому це зовсім не подобається.

А тут ще казна-звідки приїхала мама Аліни. Вона хоче брати участь у кастингу проекту «Кохання на виживання», але її партнер в останній момент відмовився від участі. Тепер жінка шукає собі нову пару, і їй дуже подобається кавалер її доньки... Аліна знемагає від ревнощів - вона бачить, що її власна мати заграє з її хлопцем! Невже безпринципна Аліна нарешті по-справжньому закохалася? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 27 серія від 24.10.2018.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 26