Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Саша вибирає між дружиною і секретаркою
<p><strong>Альбіна несподівано повернулася на Дніпровську набережну і дізналася про нову секретарку свого чоловіка. Назріває великий скандал!</strong></p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 29 серія від 26.10.2018 сходяться і розходяться найнесподіванішим чином. Альбіна після довгої відсутності нарешті повернулася до Києва і дізналася про те, що Саша найняв собі секретаря. Точніше, секретарку... Розлючена Альбіна примчала на роботу і застала свого чоловіка разом із новою робітницею у досить пікантній ситуації. Жінка ставить чоловікові ультиматум: або залишається вона, або ця вискочка Інна. Саша опинився перед дуже непростим вибором. Не пропустіть серію Київ вдень ​​і вночі 26.10.2018 - героїв чекає нова криза!</p><p>Паша відчайдушно намагається врятувати відносини Сема і Ярослави. Він навіть записує їх на сеанс до психотерапевта.</p><p>Після розриву з Поліною Паша ніяк не знаходить собі місця. Він досі не розповів Семену про те, що вони брати, і проявляє свою турботу вельми дивним чином. Він навіть почав шантажувати Сема. Чи можна врятувати чиюсь любов погрозами? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.</p><p>Назар насолоджується новим витком відносин із Поліною. Він навіть знову робить їй пропозицію! Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 26.10.2018, чи погодилася вона.</p><p>Аліна дуже важко переживає зраду Назара. Більш того, після зради він ще й організував їй побачення із віп-клієнтом... Засмучена дівчина має намір будь-якою ціною зіпсувати йому життя. Отже, вона відправляється на зустріч, але зовсім не для милих бесід. Не пропустіть страшну помсту Аліни у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 29.</p><p>Альбіна - не єдина, хто тріумфально повернувся на Дніпровську набережну. Макс прийшов додому і виявив непрошеного гостя, який до спокійно господарював в холодильнику. Перелякавшись, Фізрук вдарив несподіваного візитера по голові. Хто ж навідався у пентхаус? Дивіться Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 29 серія від 26.10.2018 на сайті Teleportal.ua - вас чекає повернення старих знайомих!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-28" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 28</a></p>

Саша вибирає між дружиною і секретаркою

Всі серії | Сезон 5

Саша вибирає між дружиною і секретаркою

Альбіна несподівано повернулася на Дніпровську набережну і дізналася про нову секретарку свого чоловіка. Назріває великий скандал!

Герої серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 29 серія від 26.10.2018 сходяться і розходяться найнесподіванішим чином. Альбіна після довгої відсутності нарешті повернулася до Києва і дізналася про те, що Саша найняв собі секретаря. Точніше, секретарку... Розлючена Альбіна примчала на роботу і застала свого чоловіка разом із новою робітницею у досить пікантній ситуації. Жінка ставить чоловікові ультиматум: або залишається вона, або ця вискочка Інна. Саша опинився перед дуже непростим вибором. Не пропустіть серію Київ вдень ​​і вночі 26.10.2018 - героїв чекає нова криза!

Паша відчайдушно намагається врятувати відносини Сема і Ярослави. Він навіть записує їх на сеанс до психотерапевта.

Після розриву з Поліною Паша ніяк не знаходить собі місця. Він досі не розповів Семену про те, що вони брати, і проявляє свою турботу вельми дивним чином. Він навіть почав шантажувати Сема. Чи можна врятувати чиюсь любов погрозами? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон онлайн.

Назар насолоджується новим витком відносин із Поліною. Він навіть знову робить їй пропозицію! Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 26.10.2018, чи погодилася вона.

Аліна дуже важко переживає зраду Назара. Більш того, після зради він ще й організував їй побачення із віп-клієнтом... Засмучена дівчина має намір будь-якою ціною зіпсувати йому життя. Отже, вона відправляється на зустріч, але зовсім не для милих бесід. Не пропустіть страшну помсту Аліни у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 29.

Альбіна - не єдина, хто тріумфально повернувся на Дніпровську набережну. Макс прийшов додому і виявив непрошеного гостя, який до спокійно господарював в холодильнику. Перелякавшись, Фізрук вдарив несподіваного візитера по голові. Хто ж навідався у пентхаус? Дивіться Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 29 серія від 26.10.2018 на сайті Teleportal.ua - вас чекає повернення старих знайомих!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 28