Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Великий і жахливий Оз повернувся на Дніпровську набережну
<p>Все таємне рано чи пізно стає явним. Яся дізналася про Сема і Аліну, а Настя розчарувалася в коханому Максі...</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 30 серія від 31.10.2018 - тріумфальне повернення старих героїв! Саша Оз повернувся на Дніпровську набережну, але його там чекав зовсім не такий теплий прийом, як він того очікував. Нові мешканці пентхауса не визнали несподіваного візитера і відправили його у нокаут.</p><p>Отямився Оз у відділенні поліції. Він там був не один: його сусідами виявилися Альбіна і Паша, які напередодні влізли у пригоди. Альбіна нізащо не захотіла дзвонити чоловікові і просити про допомогу, адже вона все ще гнівається на Володимировича за випадок із секретаркою. Оз зрозумів, що без його допомоги ніяк не обійтися. Як він буде вирішувати проблеми інших мешканців пентхауса? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 31.10.2018</p><p>Отже, старий друг повернувся на Дніпровську набережну.</p><p><strong>Оз посварився зі своєю дівчиною і просто втік у звичну обстановку. Однаку квартирі все змінилося: дівчата постійно скандалять, а в його кімнаті живе Макс. Що ж сталося у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон?</strong></p><p>Ярослава придумала витончений план, щоб вивести Аліну на чисту воду. Завдяки Насті вона нарешті дізналася правду про свою «подружці» і Сема. Всі речі улюбленого полетіли в сміттєвий бак... Як відреагував Сем? Де він тепер буде жити? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 30.</p><p>Оз вирішив втрутитися в життя старих і нових жителів Дніпровської набережної. У нього з'явилася ідея, як помирити Сашу і Альбіну. Може, хоча б йому вдалося повернути світ в цю сім'ю? Дивіться в продовженні Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Макс ніяк не може зрозуміти, що йому робити з Настею: дівчинка по вуха у нього закохана, а він зовсім не хоче відносин. Всюдисущий Оз і тут втрутився зі своїм баченням ситуації. За його порадою Макс зізнається Насті в любові... Що з цього вийшло? Дізнайтеся в серіалі Київ вдень ​​і вночі 31.10.2018.</p><p>Тим часом, мама Аліни вирішила поспілкуватися з чоловіком, який розбив серце її дорогоцінної дочки. У квартирі вона зустріла Поліну... Дивіться історію про заплутані любовні стосунки героїв у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 30 серія від 31.10.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-29" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 29 серія</a></p>

Великий і жахливий Оз повернувся на Дніпровську набережну

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Великий і жахливий Оз повернувся на Дніпровську набережну

Все таємне рано чи пізно стає явним. Яся дізналася про Сема і Аліну, а Настя розчарувалася в коханому Максі...

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 30 серія від 31.10.2018 - тріумфальне повернення старих героїв! Саша Оз повернувся на Дніпровську набережну, але його там чекав зовсім не такий теплий прийом, як він того очікував. Нові мешканці пентхауса не визнали несподіваного візитера і відправили його у нокаут.

Отямився Оз у відділенні поліції. Він там був не один: його сусідами виявилися Альбіна і Паша, які напередодні влізли у пригоди. Альбіна нізащо не захотіла дзвонити чоловікові і просити про допомогу, адже вона все ще гнівається на Володимировича за випадок із секретаркою. Оз зрозумів, що без його допомоги ніяк не обійтися. Як він буде вирішувати проблеми інших мешканців пентхауса? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 31.10.2018

Отже, старий друг повернувся на Дніпровську набережну.

Оз посварився зі своєю дівчиною і просто втік у звичну обстановку. Однаку квартирі все змінилося: дівчата постійно скандалять, а в його кімнаті живе Макс. Що ж сталося у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон?

Ярослава придумала витончений план, щоб вивести Аліну на чисту воду. Завдяки Насті вона нарешті дізналася правду про свою «подружці» і Сема. Всі речі улюбленого полетіли в сміттєвий бак... Як відреагував Сем? Де він тепер буде жити? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 30.

Оз вирішив втрутитися в життя старих і нових жителів Дніпровської набережної. У нього з'явилася ідея, як помирити Сашу і Альбіну. Може, хоча б йому вдалося повернути світ в цю сім'ю? Дивіться в продовженні Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Макс ніяк не може зрозуміти, що йому робити з Настею: дівчинка по вуха у нього закохана, а він зовсім не хоче відносин. Всюдисущий Оз і тут втрутився зі своїм баченням ситуації. За його порадою Макс зізнається Насті в любові... Що з цього вийшло? Дізнайтеся в серіалі Київ вдень ​​і вночі 31.10.2018.

Тим часом, мама Аліни вирішила поспілкуватися з чоловіком, який розбив серце її дорогоцінної дочки. У квартирі вона зустріла Поліну... Дивіться історію про заплутані любовні стосунки героїв у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 30 серія від 31.10.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 29 серія