Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кому доведеться з'їхати з квартири на Дніпровській набережній?
<p>Ярослава зажадала, щоб Аліну і Сема виселили з пентхауса. Альбіна оголосила загальний збір усіх мешканців квартири на Дніпровській набережній, щоб прийняти остаточне рішення.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</strong></a><strong> 32 серія від 02.11.2018 все перевернулося з ніг на голову. Сем і Макс об'єдналися, щоб домогтися дівчат своєї мрії. Сем намагається знову завоювати довіру Ясі, а ось Макс звернув свою увагу на... Настю!</strong></p><p>Дівчинка повернулася у квартиру на Дніпровській набережній без будь-яких пояснень - де була, з ким, що сталося?</p><p>Настю у  Київ вдень і вночі 02.11.2018 наче підмінили: вона змінила стиль, зачіску, макіяж... І, що найдивніше, раптом стала холодна до Макса. Він всіляко намагається завоювати її прихильність, просить вибачення, але Настя непохитна. А ось Макс, здається, остаточно і безповоротно закохався у свою маленьку подружку. Невже він запізнився зі своїми почуттями? Дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Тим часом, оновлена ​​Настя збирається на вечірку одна. Макс не може повірити своїм вухам.</p><p>Він вирішив взяти уроки гри на гітарі у Сема, щоб підкорити серце Настусі. Натомість він пообіцяв допомогти Семену помиритися з Ярославою.</p><p>Сем кидає всі свої сили на те, щоб завоювати серце дівчини назад. Він вривається на залік Ярослави і прилюдно зізнається їй у коханні. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон, що з цього вийшло.</p><p>Саша і Альбіна теж продовжують з'ясовувати стосунки. Причиною нового конфлікту став халат, який Володимирович подарував своїй секретарці на день народження. Альбіна вважає, що такі подарунки роблять тільки коханкам або дружинам. Вона знову вимагає, щоб чоловік звільнив нахабу Інну, яка руйнує їхню родину... Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 32 серія, що вирішив Саша.</p><p>Альбіна оголосила загальний збір усіх жителів пентхауса. Вони повинні загальним голосуванням вирішити, хто покине квартиру назавжди. Кому доведеться з'їхати? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 32 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-31" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 31</a></p>

Кому доведеться з'їхати з квартири на Дніпровській набережній?

Всі серії | Сезон 5

Кому доведеться з'їхати з квартири на Дніпровській набережній?

Ярослава зажадала, щоб Аліну і Сема виселили з пентхауса. Альбіна оголосила загальний збір усіх мешканців квартири на Дніпровській набережній, щоб прийняти остаточне рішення.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 32 серія від 02.11.2018 все перевернулося з ніг на голову. Сем і Макс об'єдналися, щоб домогтися дівчат своєї мрії. Сем намагається знову завоювати довіру Ясі, а ось Макс звернув свою увагу на... Настю!

Дівчинка повернулася у квартиру на Дніпровській набережній без будь-яких пояснень - де була, з ким, що сталося?

Настю у  Київ вдень і вночі 02.11.2018 наче підмінили: вона змінила стиль, зачіску, макіяж... І, що найдивніше, раптом стала холодна до Макса. Він всіляко намагається завоювати її прихильність, просить вибачення, але Настя непохитна. А ось Макс, здається, остаточно і безповоротно закохався у свою маленьку подружку. Невже він запізнився зі своїми почуттями? Дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Тим часом, оновлена ​​Настя збирається на вечірку одна. Макс не може повірити своїм вухам.

Він вирішив взяти уроки гри на гітарі у Сема, щоб підкорити серце Настусі. Натомість він пообіцяв допомогти Семену помиритися з Ярославою.

Сем кидає всі свої сили на те, щоб завоювати серце дівчини назад. Він вривається на залік Ярослави і прилюдно зізнається їй у коханні. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон, що з цього вийшло.

Саша і Альбіна теж продовжують з'ясовувати стосунки. Причиною нового конфлікту став халат, який Володимирович подарував своїй секретарці на день народження. Альбіна вважає, що такі подарунки роблять тільки коханкам або дружинам. Вона знову вимагає, щоб чоловік звільнив нахабу Інну, яка руйнує їхню родину... Дивіться в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 32 серія, що вирішив Саша.

Альбіна оголосила загальний збір усіх жителів пентхауса. Вони повинні загальним голосуванням вирішити, хто покине квартиру назавжди. Кому доведеться з'їхати? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 32 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 31