Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Черепашка кохання і вечірка на Дніпровській набережній
<p>Настя вирішила будь-що-будь відновити відносини між Аліною та Ярославою. Це виявилося куди більш складним завданням, ніж вона припускала.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 34 серія від 07.11.2018 Настюшка вирішила влаштувати загальний день примирення. Спочатку вона нарешті пробачила вірного друга Макса, але цього їй виявилося мало. Настя хоче повернути ДТП - Дружбу Трьох Подруг. Для цього їй треба помирити Ярославу і Аліну. Все ускладнюється тим, що Яся з'їхала з пентхауса, а Аліну куди більше хвилюють проблеми з Назаром, ніж стара дружба. Настя придумала хитрий план, щоб всі три дівчини зустрілися - дивіться подробиці у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 07.11.2018!</p><p>Настя вирішила влаштувати вечірку і запросити всіх жителів Дніпровської набережної. Вона звернулася за допомогою до Макса, який тут же почав сипати ідеями. Справа за малим - залишилося вмовити прийти і Аліну, і Ярославу! Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 34 серія, чи вийшло у них.</p><p><strong>Поки Настя продумувала, як помирити своїх подруг під час вечірки, сталося дещо дивне: Макс несподівано поцілував її. Невже відносини цієї парочки нарешті зрушили з мертвої точки? Дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</strong></p><p>Ярослава і Аліна не дуже-то поспішають забувати старі образи.</p><p>Життя Яси пішло шкереберть - її відрахували з університету, вона розлучилася із Семом... Дівчина майже готова повернутися в обійми зрадника Жені!</p><p>Сам Сем ненадовго забув про своє розбите серце, адже йому потрібні гроші на лікування матері. Її ось-ось випишуть з лікарні, а оплатити приватну клініку Сем не може. Він спробував влаштуватися на роботу офіціантом в добре знайоме глядачам Київ вдень ​​і вночі 5 сезон кафе. Там його чекали великі неприємності - дізнайтеся подробиці у випуску!</p><p><strong>Квартиру на Дніпровській набережній потрясла шокуюча новина: Альбіна вирішила поїхати до батьків.</strong></p><p>Вона дуже важко переживала зраду Саші - їла морозиво відрами, дивилася сльозливі фільми... А коли до пентхаусу навідалася Інна, це стало останньою краплею для обдуреної дружини. Дивіться розборки між дружиною і розлучницею в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 34 серія від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-33" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 33 серія</a></p>

Черепашка кохання і вечірка на Дніпровській набережній

Всі серії | Сезон 5

Черепашка кохання і вечірка на Дніпровській набережній

Настя вирішила будь-що-будь відновити відносини між Аліною та Ярославою. Це виявилося куди більш складним завданням, ніж вона припускала.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 34 серія від 07.11.2018 Настюшка вирішила влаштувати загальний день примирення. Спочатку вона нарешті пробачила вірного друга Макса, але цього їй виявилося мало. Настя хоче повернути ДТП - Дружбу Трьох Подруг. Для цього їй треба помирити Ярославу і Аліну. Все ускладнюється тим, що Яся з'їхала з пентхауса, а Аліну куди більше хвилюють проблеми з Назаром, ніж стара дружба. Настя придумала хитрий план, щоб всі три дівчини зустрілися - дивіться подробиці у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 07.11.2018!

Настя вирішила влаштувати вечірку і запросити всіх жителів Дніпровської набережної. Вона звернулася за допомогою до Макса, який тут же почав сипати ідеями. Справа за малим - залишилося вмовити прийти і Аліну, і Ярославу! Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 34 серія, чи вийшло у них.

Поки Настя продумувала, як помирити своїх подруг під час вечірки, сталося дещо дивне: Макс несподівано поцілував її. Невже відносини цієї парочки нарешті зрушили з мертвої точки? Дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Ярослава і Аліна не дуже-то поспішають забувати старі образи.

Життя Яси пішло шкереберть - її відрахували з університету, вона розлучилася із Семом... Дівчина майже готова повернутися в обійми зрадника Жені!

Сам Сем ненадовго забув про своє розбите серце, адже йому потрібні гроші на лікування матері. Її ось-ось випишуть з лікарні, а оплатити приватну клініку Сем не може. Він спробував влаштуватися на роботу офіціантом в добре знайоме глядачам Київ вдень ​​і вночі 5 сезон кафе. Там його чекали великі неприємності - дізнайтеся подробиці у випуску!

Квартиру на Дніпровській набережній потрясла шокуюча новина: Альбіна вирішила поїхати до батьків.

Вона дуже важко переживала зраду Саші - їла морозиво відрами, дивилася сльозливі фільми... А коли до пентхаусу навідалася Інна, це стало останньою краплею для обдуреної дружини. Дивіться розборки між дружиною і розлучницею в серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 34 серія від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 33 серія