Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: День задався: прибирання, вечірка і передсмертна записка
<p><strong>Сем і Паша придумали, як зібрати гроші на лікування матері. Головне, щоб вони встигли. Поки ще не пізно…</strong></p><p>Ранок у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 36 серія від 09.11.2018 почався з барабанного дробу. Бабуся Насті розбудила всіх для генерального прибирання. Жителі Дніпровської набережної не дуже зраділи ініціативній бабусі.</p><p>Макс вирішив скористатися випадком і завоювати прихильність найближчої родички коханої Настусі.</p><p>Бабусі Макс не сподобався: вона пам'ятає його як учасника проекту «Топ-модель по-українськи», бабія і брехуна. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 09.11.2018, як Макс намагається довести зворотне.</p><p>Рішуча бабуля захотіла забрати внучку назад у село. Макс не готовий відпускати дівчину, яку тільки-тільки завоював... Слідкуйте за розвитком подій у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Саша і Паша спробували заробити грошей спільними зусиллями. Вони зголосилися організувати масштабну вечірку біля басейну, де буде грати група Сема. Виявилося, що у Паші великий досвід у плануванні подібних заходів. Не пропустіть масштабну вечірку в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 36 серія!</p><p>Сем досі турбується про свої стосунки з Ярославою. Він поїхав до Жені, щоб розставити всі крапки над «i». Чи вийшло у них нарешті помиритися? Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 09.11.2018.</p><p>Альбіна теж досі сподівається на відновлення стосунків із чоловіком. Але Інна вже налаштувала Сашу проти неї... Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон, як розвиваються відносини цієї пари.</p><p>Паша і Сем змогли організувати приголомшливу вечірку, але для одного з них веселощі дуже швидко закінчилися.</p><p>Паша отримав повідомлення від матері, яке жахливо нагадує передсмертну записку... Дивіться продовження сімейної драми у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 36 серія від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-35" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 35 серія</a></p>

День задався: прибирання, вечірка і передсмертна записка

Всі серії | Сезон 5

День задався: прибирання, вечірка і передсмертна записка

Сем і Паша придумали, як зібрати гроші на лікування матері. Головне, щоб вони встигли. Поки ще не пізно…

Ранок у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 36 серія від 09.11.2018 почався з барабанного дробу. Бабуся Насті розбудила всіх для генерального прибирання. Жителі Дніпровської набережної не дуже зраділи ініціативній бабусі.

Макс вирішив скористатися випадком і завоювати прихильність найближчої родички коханої Настусі.

Бабусі Макс не сподобався: вона пам'ятає його як учасника проекту «Топ-модель по-українськи», бабія і брехуна. Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 09.11.2018, як Макс намагається довести зворотне.

Рішуча бабуля захотіла забрати внучку назад у село. Макс не готовий відпускати дівчину, яку тільки-тільки завоював... Слідкуйте за розвитком подій у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Саша і Паша спробували заробити грошей спільними зусиллями. Вони зголосилися організувати масштабну вечірку біля басейну, де буде грати група Сема. Виявилося, що у Паші великий досвід у плануванні подібних заходів. Не пропустіть масштабну вечірку в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 36 серія!

Сем досі турбується про свої стосунки з Ярославою. Він поїхав до Жені, щоб розставити всі крапки над «i». Чи вийшло у них нарешті помиритися? Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 09.11.2018.

Альбіна теж досі сподівається на відновлення стосунків із чоловіком. Але Інна вже налаштувала Сашу проти неї... Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон, як розвиваються відносини цієї пари.

Паша і Сем змогли організувати приголомшливу вечірку, але для одного з них веселощі дуже швидко закінчилися.

Паша отримав повідомлення від матері, яке жахливо нагадує передсмертну записку... Дивіться продовження сімейної драми у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 36 серія від 09.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 35 серія