Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вечірка-примирення і нові жінки Сема
<p>Сем раптово став бабієм, Аліна втомилася бути лише скороминущою інтрижкою, а Альбіна та Саша всерйоз збираються розлучитися... Вони всі повинні зробити дуже складний, але дуже важливий вибір.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</strong></a><strong> 37 серія від 13.11.2018 Сем намагається забути Ярославу. Після концерту він привів додому вдячну фанатку, а потім познайомився із симпатичною радіоведучою Варварою.</strong></p><p>Ярослава теж намагається перестати думати про свої зруйновані стосунки. Вона необдумано поцілувала Женю, про що дуже швидко пошкодувала. Невже ці двоє так і будуть кидатися між іншими людьми? Дивіться у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Настя вирішила влаштувати вечірку для закоханих і помирити Ярославу із Семеном, а Альбіну - із Сашком. Вона нарешті почала вести себе, як повноправна дівчина Макса і заборонила йому йти на модельну вечірку. Чи не зіпсувало це їх нові стосунки? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 37 серія.</p><p>Поки Сем бавився із новою дівчиною, Паша рятував їх маму від смерті. Він буквально витягнув її з петлі і розповів правду про себе. Тоді у жінки стався серцевий напад... Паша не став турбувати Сема і зайнявся здоров'ям матері сам.</p><p>Він просто не міг розповісти Сему такі моторошні новини, адже у того нарешті почалася світла смуга в житті. Після успішного концерту групу Сема запросили на радіо. Паша вирішив почекати і розповісти сімейні таємниці трохи пізніше... Коли ж він настане, цей «відповідний момент»? Дізнайтеся у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p><strong>Аліна втомилася постійно змагатися за увагу Назара і поставила йому ультиматум: або вона, або Поліна. Він повинен вибрати між двома дівчатами - або втратити обох.</strong></p><p>Вечірка Насті пішла не так, як вона задумувала: Сем прийшов із новою дівчиною, а Ярослава заявилася у квартиру на Дніпровській набережній разом із Женею... Здається, проллється кров!</p><p>Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 37 від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua, куди привели благі наміри Насті</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-36" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 36</a></p>

Вечірка-примирення і нові жінки Сема

Всі серії | Сезон 5

Вечірка-примирення і нові жінки Сема

Сем раптово став бабієм, Аліна втомилася бути лише скороминущою інтрижкою, а Альбіна та Саша всерйоз збираються розлучитися... Вони всі повинні зробити дуже складний, але дуже важливий вибір.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 37 серія від 13.11.2018 Сем намагається забути Ярославу. Після концерту він привів додому вдячну фанатку, а потім познайомився із симпатичною радіоведучою Варварою.

Ярослава теж намагається перестати думати про свої зруйновані стосунки. Вона необдумано поцілувала Женю, про що дуже швидко пошкодувала. Невже ці двоє так і будуть кидатися між іншими людьми? Дивіться у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Настя вирішила влаштувати вечірку для закоханих і помирити Ярославу із Семеном, а Альбіну - із Сашком. Вона нарешті почала вести себе, як повноправна дівчина Макса і заборонила йому йти на модельну вечірку. Чи не зіпсувало це їх нові стосунки? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 37 серія.

Поки Сем бавився із новою дівчиною, Паша рятував їх маму від смерті. Він буквально витягнув її з петлі і розповів правду про себе. Тоді у жінки стався серцевий напад... Паша не став турбувати Сема і зайнявся здоров'ям матері сам.

Він просто не міг розповісти Сему такі моторошні новини, адже у того нарешті почалася світла смуга в житті. Після успішного концерту групу Сема запросили на радіо. Паша вирішив почекати і розповісти сімейні таємниці трохи пізніше... Коли ж він настане, цей «відповідний момент»? Дізнайтеся у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Аліна втомилася постійно змагатися за увагу Назара і поставила йому ультиматум: або вона, або Поліна. Він повинен вибрати між двома дівчатами - або втратити обох.

Вечірка Насті пішла не так, як вона задумувала: Сем прийшов із новою дівчиною, а Ярослава заявилася у квартиру на Дніпровській набережній разом із Женею... Здається, проллється кров!

Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 37 від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua, куди привели благі наміри Насті

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон серія 36