Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У всі тяжкі: нічне життя Альбіни і Макса
<p><strong>Альбіна стала запеклою тусовщицею, Саша глянув по-новому на свої стосунки із Інною, а в житті Сема з'явилася таємнича Юля. Ким вона доводиться йому і... Назару? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень ​​і вночі</strong></a><strong> 5 сезон 38 серія від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua</strong></p><p>Сем скасував своє побачення з Варварою заради іншої дівчини.</p><p>Варто було якоїсь Юлі зробити один дзвінок, як Сем тут же поїхав на вокзал - зустрічати її. Таємнича гостя виявилася його подругою дитинства, а ще - сестрою Назара. Вона вирішила перебратися до Києва і тимчасово пожити у брата.</p><p>Назар дуже здивувався, коли сестра серед ночі з'явилася у нього на порозі. А ще більше здивувалася Поліна, яка й гадки не мала про існування родички. Назар вирішив подружити дівчат і відправив їх разом на шопінг.</p><p>Поля несподівано легко знайшла спільну мову з Юлею і навіть допомогла їй влаштувати побачення із Семом. Можливо, доля Семена - зовсім не Ярослава, а його подруга дитинства? Дивіться у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Настя і Аліна, як і раніше, намагаються помирити Ясю і Сема. Вони навіть підмовили Пашу, щоб він обманом влаштував їх зустріч... Кого ж вибере Сем - Яру або Юлю? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 15.11.2018</p><p>Альбіна і Макс пустилися в усі тяжкі.</p><p>Макс настільки добре відірвався на модельній вечірці, що зовсім забув про свою обіцянку Насті. Альбіна, в свою чергу, намагається відволіктися від думки про майбутнє розлучення. Макс ледве-ледве випросив вибачення у своєї дівчини, а на наступний день його знову покликали на вечірку .. Ось і перша ложка дьогтю у нових відносинах Макса і Насті! Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 38 серія, з якими проблемами вони зіткнулися.</p><p>Саша намагається звикнути до спільного життя з Інною. Він побачив її у зовсім іншому світі - виявляється, вона не вміє готувати, їй не подобаються його жарти і його друзі... І ось заради цього варто було кидати Альбіну? Дивіться у серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 38 серія від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як Володимирович вчиться виживати у нових стосунках.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-37" target="_blank">Київ днем ​​і вночі 5 сезон 37 серія</a></p>

У всі тяжкі: нічне життя Альбіни і Макса

Всі серії | Сезон 5

У всі тяжкі: нічне життя Альбіни і Макса

Альбіна стала запеклою тусовщицею, Саша глянув по-новому на свої стосунки із Інною, а в житті Сема з'явилася таємнича Юля. Ким вона доводиться йому і... Назару? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 38 серія від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Сем скасував своє побачення з Варварою заради іншої дівчини.

Варто було якоїсь Юлі зробити один дзвінок, як Сем тут же поїхав на вокзал - зустрічати її. Таємнича гостя виявилася його подругою дитинства, а ще - сестрою Назара. Вона вирішила перебратися до Києва і тимчасово пожити у брата.

Назар дуже здивувався, коли сестра серед ночі з'явилася у нього на порозі. А ще більше здивувалася Поліна, яка й гадки не мала про існування родички. Назар вирішив подружити дівчат і відправив їх разом на шопінг.

Поля несподівано легко знайшла спільну мову з Юлею і навіть допомогла їй влаштувати побачення із Семом. Можливо, доля Семена - зовсім не Ярослава, а його подруга дитинства? Дивіться у продовженні серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Настя і Аліна, як і раніше, намагаються помирити Ясю і Сема. Вони навіть підмовили Пашу, щоб він обманом влаштував їх зустріч... Кого ж вибере Сем - Яру або Юлю? Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 15.11.2018

Альбіна і Макс пустилися в усі тяжкі.

Макс настільки добре відірвався на модельній вечірці, що зовсім забув про свою обіцянку Насті. Альбіна, в свою чергу, намагається відволіктися від думки про майбутнє розлучення. Макс ледве-ледве випросив вибачення у своєї дівчини, а на наступний день його знову покликали на вечірку .. Ось і перша ложка дьогтю у нових відносинах Макса і Насті! Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 38 серія, з якими проблемами вони зіткнулися.

Саша намагається звикнути до спільного життя з Інною. Він побачив її у зовсім іншому світі - виявляється, вона не вміє готувати, їй не подобаються його жарти і його друзі... І ось заради цього варто було кидати Альбіну? Дивіться у серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 38 серія від 15.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як Володимирович вчиться виживати у нових стосунках.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ днем ​​і вночі 5 сезон 37 серія