Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: "Міське" виховання для Настюшки та нові секрети Назара
<p><strong>Аліна і Настя застали Сема під час побачення з Юлею. Хто ця дівчинка - ще одне швидкоплинне захоплення або його справжня любов?</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень і вночі 5 сезон</a> 39 серія від 16.11.2018 Сем вирішив, що Юля йому набагато важливіше Ярослави, адже з нею так легко і весело. Стосунки з Ясею починають здаватися йому якимось далеким кошмаром...</p><p>Яся й гадки не має, що їй робити з Женею, який наполегливо намагається завоювати її увагу. У пошуках притулку вона забула про старі образи і прибігла в гості до Насті і Аліні. Там вона дізналася про нову дівчину Сема. Реакція Ярослави виявилася куди більш бурхливою, ніж вона сама очікувала... Дивіться історію розбитих сердець у серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія.</p><p>Сем разом із Юлею приїхав до мами і був вражений, наскільки та змінилася. У чому ж причина таких позитивних змін? Відповідь проста - Паша. Він вирішив будь-що-будь повернути своїй матері смак до життя. Як він це робив? Дивіться в серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія.</p><p>Поліна вирішила з'ясувати, чому Назар не хоче запрошувати батьків на весілля. Можливо, це була фатальна помилка з її боку. Виявляється, він не хоче навіть чути про свою сім'ю. Не пропустіть історію важкого дитинства найпідступнішого персонажа серіаліті Київ вдень і вночі 5 сезон!</p><p>Аліна мучиться сумнівами: вона хоче бути з Назаром, і в той же час не бажає його більше бачити. А поки у неї нічого не виходить зі своїм особистим життям, можна допомогти Настусі! Отже, Аліна вирішила переконати подругу в тому, що секс до весілля - це нормально... Настя не впевнена, як ставитися до таких «міським» поглядів на життя. Та й Макс продовжує її розчаровувати. Зрештою дівчина вирішила, що їм треба розлучитися... Дивіться у продовженні серіалу Київ вдень і вночі 5 сезон, як будуть далі розвиватися відносини Фізрука і сільської дівчинки Настусі.</p><p>Невже Сем нарешті зустрів свою справжню любов? Які таємниці приховує Назар? Чи пробачила Настя Макса? Дивіться в серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія від 16.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-38" target="_blank">Київ вдень і вночі 5 сезон 38 серія</a></p>

"Міське" виховання для Настюшки та нові секрети Назара

Всі серії | Сезон 5

"Міське" виховання для Настюшки та нові секрети Назара

Аліна і Настя застали Сема під час побачення з Юлею. Хто ця дівчинка - ще одне швидкоплинне захоплення або його справжня любов?

У серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія від 16.11.2018 Сем вирішив, що Юля йому набагато важливіше Ярослави, адже з нею так легко і весело. Стосунки з Ясею починають здаватися йому якимось далеким кошмаром...

Яся й гадки не має, що їй робити з Женею, який наполегливо намагається завоювати її увагу. У пошуках притулку вона забула про старі образи і прибігла в гості до Насті і Аліні. Там вона дізналася про нову дівчину Сема. Реакція Ярослави виявилася куди більш бурхливою, ніж вона сама очікувала... Дивіться історію розбитих сердець у серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія.

Сем разом із Юлею приїхав до мами і був вражений, наскільки та змінилася. У чому ж причина таких позитивних змін? Відповідь проста - Паша. Він вирішив будь-що-будь повернути своїй матері смак до життя. Як він це робив? Дивіться в серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія.

Поліна вирішила з'ясувати, чому Назар не хоче запрошувати батьків на весілля. Можливо, це була фатальна помилка з її боку. Виявляється, він не хоче навіть чути про свою сім'ю. Не пропустіть історію важкого дитинства найпідступнішого персонажа серіаліті Київ вдень і вночі 5 сезон!

Аліна мучиться сумнівами: вона хоче бути з Назаром, і в той же час не бажає його більше бачити. А поки у неї нічого не виходить зі своїм особистим життям, можна допомогти Настусі! Отже, Аліна вирішила переконати подругу в тому, що секс до весілля - це нормально... Настя не впевнена, як ставитися до таких «міським» поглядів на життя. Та й Макс продовжує її розчаровувати. Зрештою дівчина вирішила, що їм треба розлучитися... Дивіться у продовженні серіалу Київ вдень і вночі 5 сезон, як будуть далі розвиватися відносини Фізрука і сільської дівчинки Настусі.

Невже Сем нарешті зустрів свою справжню любов? Які таємниці приховує Назар? Чи пробачила Настя Макса? Дивіться в серіалі Київ вдень і вночі 5 сезон 39 серія від 16.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень і вночі 5 сезон 38 серія