Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Містер Саша і місіс Альбіна: пекельне розлучення
<p><strong>Аліна довго вимагала у Назара гарантій того, що він її не кине. У підсумку він взяв і... запропонував їй одружитися прямо зараз! Чим не гарантія? Чи це чергова гра?</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 40 серія від 17.11.2018 Назар зізнався Аліні у коханні запропонував тут же оформити стосунки офіційно. Наступного ж ранку парочка розписалася. Чи означає це, що його стосункам з Поліною настав кінець? Або ж обман Назара вийшов на наступний, новий рівень? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 17.11.2018</p><p>Є ще одна річ, яка хвилює Назара не менше, аніж його жінки. Йому дуже не подобається, що його сестра почала зустрічатися з Семом. Він досі не пробачив свого колишнього кращого друга за вкрадені гроші. Але Назар дуже любить Юлю, тому він все ж таки вирішив дати Сему шанс... Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 40 серія, чи зміг Назар прийняти колишнього друга як хлопця своєї улюбленої сестрички.</p><p>Жені набридла невизначеність із Ярославою, тому він попросив її з'їхати з його квартири. Яся поїхала до Сема на роботу в надії на примирення, але застала його з новою дівчиною... Серце Ярослави вчергове розбите! Слідкуйте за розвитком стосунків у цьому дивному любовному квадраті у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Макс спробував завоювати прихильність Насті назад. Проблема в тому, що дівчинка не бажає ні розмовляти з хлопцем, ні пояснювати, на що ж вона так сильно образилася. Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія, чи вийшло у цієї парочки склеїти свої стосунки назад.</p><p><strong>Альбіна вирішила влаштувати Саші і Інні справжнє пекло. Якщо Володимирович хоче розлучення - він отримає розлучення, але якою ціною! Не пропустіть неймовірні витівки Альбіни у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія від 17.11.2018 на сайті Teleportal.ua. Ця жінка просто так не здається!</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-39" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 39 серія</a></p>

Містер Саша і місіс Альбіна: пекельне розлучення

Всі серії | Сезон 5

Містер Саша і місіс Альбіна: пекельне розлучення

Аліна довго вимагала у Назара гарантій того, що він її не кине. У підсумку він взяв і... запропонував їй одружитися прямо зараз! Чим не гарантія? Чи це чергова гра?

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія від 17.11.2018 Назар зізнався Аліні у коханні запропонував тут же оформити стосунки офіційно. Наступного ж ранку парочка розписалася. Чи означає це, що його стосункам з Поліною настав кінець? Або ж обман Назара вийшов на наступний, новий рівень? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 17.11.2018

Є ще одна річ, яка хвилює Назара не менше, аніж його жінки. Йому дуже не подобається, що його сестра почала зустрічатися з Семом. Він досі не пробачив свого колишнього кращого друга за вкрадені гроші. Але Назар дуже любить Юлю, тому він все ж таки вирішив дати Сему шанс... Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 40 серія, чи зміг Назар прийняти колишнього друга як хлопця своєї улюбленої сестрички.

Жені набридла невизначеність із Ярославою, тому він попросив її з'їхати з його квартири. Яся поїхала до Сема на роботу в надії на примирення, але застала його з новою дівчиною... Серце Ярослави вчергове розбите! Слідкуйте за розвитком стосунків у цьому дивному любовному квадраті у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Макс спробував завоювати прихильність Насті назад. Проблема в тому, що дівчинка не бажає ні розмовляти з хлопцем, ні пояснювати, на що ж вона так сильно образилася. Дивіться у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія, чи вийшло у цієї парочки склеїти свої стосунки назад.

Альбіна вирішила влаштувати Саші і Інні справжнє пекло. Якщо Володимирович хоче розлучення - він отримає розлучення, але якою ціною! Не пропустіть неймовірні витівки Альбіни у серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія від 17.11.2018 на сайті Teleportal.ua. Ця жінка просто так не здається!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 39 серія