Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хлопець-блогер – горе в сім'ї
<p><strong>П'яний Женя побив Ярославу, яка тут же написала своєму вічному лицареві Сему. А у Альбіни з'явилася нова надія на відновлення стосунків із Сашком...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон</a> 41 серія від 21.11.2018 Яся дивом врятувалася від п'яного Жені. Сем примчав на допомогу до колишньої і відвіз її в єдине безпечне місце - на Дніпровську набережну. Дівчина відразу пробачила йому всі минулі образи і знову захотіла бути разом. Одна заковика: Сем зовсім не збирається розлучатися з Юлею... Більш того, вони вирішили жити разом! Хто залишився жити в пентхаусі - Ярослава або нова дівчина Сема? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія.</p><p>Юля застала Назара з Аліною. Тепер перед нею постала дилема - розповісти про це Поліні чи ні? Вона дуже любить свого брата, але й обманювати його наречену теж не може... Дивіться у серіалі Київ днем ​​і вночі 21.11.2018, що вирішила Юля.</p><p>Альбіна після ночі з Сашком знову піднеслася духом. Вона сподівається, що вони з чоловіком знову будуть разом. Залишився тільки один момент - Саша повинен позбутися Інни... Але чи готовий він повертатися до дружини? Дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.</p><p>Мама Паші і Сема знову почала пити. Після того, як Паша несподівано пропав зі зв'язку, жінка остаточно зневірилася у собі і повернулася до старої згубної звички. Паша вже почав шкодувати про те, що познайомився зі своєю матір'ю-алкоголічкою, але все-таки не зміг її залишити.</p><p>У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія нарешті відбулася знаменна зустріч Паші і Сема. Вони випадково зіткнулися у квартирі матері, коли та лежала без свідомості. Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 21.11.2018, як Паша пояснив своє перебування у квартирі Світлани. Невже він нарешті розповів Сему, що вони брати?</p><p>Настя і Макс продовжують конфліктувати через дрібниці. Макса цікавлять тільки його підписники і хайп, будь-яку подію в житті пари він перетворює на пост для Інстаграма. У Насті увірвався терпець: вона зажадала, щоб хлопець нарешті знайшов собі нормальну роботу і перестав світити їх стосунками на всю країну.</p><p>Слідкуйте за розвитком складних стосунків персонажів серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-40" target="_blank">Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія</a></p>

Хлопець-блогер – горе в сім'ї

Всі серії | Сезон 5

Хлопець-блогер – горе в сім'ї

П'яний Женя побив Ярославу, яка тут же написала своєму вічному лицареві Сему. А у Альбіни з'явилася нова надія на відновлення стосунків із Сашком...

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія від 21.11.2018 Яся дивом врятувалася від п'яного Жені. Сем примчав на допомогу до колишньої і відвіз її в єдине безпечне місце - на Дніпровську набережну. Дівчина відразу пробачила йому всі минулі образи і знову захотіла бути разом. Одна заковика: Сем зовсім не збирається розлучатися з Юлею... Більш того, вони вирішили жити разом! Хто залишився жити в пентхаусі - Ярослава або нова дівчина Сема? Дивіться в серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія.

Юля застала Назара з Аліною. Тепер перед нею постала дилема - розповісти про це Поліні чи ні? Вона дуже любить свого брата, але й обманювати його наречену теж не може... Дивіться у серіалі Київ днем ​​і вночі 21.11.2018, що вирішила Юля.

Альбіна після ночі з Сашком знову піднеслася духом. Вона сподівається, що вони з чоловіком знову будуть разом. Залишився тільки один момент - Саша повинен позбутися Інни... Але чи готовий він повертатися до дружини? Дізнайтеся у продовженні серіалу Київ вдень ​​і вночі 5 сезон.

Мама Паші і Сема знову почала пити. Після того, як Паша несподівано пропав зі зв'язку, жінка остаточно зневірилася у собі і повернулася до старої згубної звички. Паша вже почав шкодувати про те, що познайомився зі своєю матір'ю-алкоголічкою, але все-таки не зміг її залишити.

У серіалі Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія нарешті відбулася знаменна зустріч Паші і Сема. Вони випадково зіткнулися у квартирі матері, коли та лежала без свідомості. Дивіться у серіаліті Київ вдень ​​і вночі 21.11.2018, як Паша пояснив своє перебування у квартирі Світлани. Невже він нарешті розповів Сему, що вони брати?

Настя і Макс продовжують конфліктувати через дрібниці. Макса цікавлять тільки його підписники і хайп, будь-яку подію в житті пари він перетворює на пост для Інстаграма. У Насті увірвався терпець: вона зажадала, щоб хлопець нарешті знайшов собі нормальну роботу і перестав світити їх стосунками на всю країну.

Слідкуйте за розвитком складних стосунків персонажів серіаліті Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 41 серія від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Київ вдень ​​і вночі 5 сезон 40 серія