Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Альбіна або дитина: найважчий вибір у житті Саші
<p><strong>Альбіна напилася до нестями після чергового обману Саші. Але це ще не вся історія...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 42 серія від 21.11.2018 відносини Альбіни і Саші досягли точки неповернення. Вони дізналися про вагітність Інни. Володимирович не може просто так взяти і кинути матір своєї дитини. Ситуація здається безвихідною... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 21.11.2018, яке рішення прийняла Альбіна.</p><p>Група Сема отримала привабливу пропозицію попрацювати в іншому місті. Поїхати доведеться мінімум на півроку, зате там вони будуть отримувати дуже непогані гроші. Сем не може виїхати з Києва надовго, адже йому потрібно бути поруч з матір'ю, поки та лікується у спеціалізованій клініці. Тоді інші учасники групи поставили Сему умову: або він їде разом із ними, або він більше не буде їх барабанщиком. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія, яке рішення прийняв Семен.</p><p>Його проблеми на цьому не закінчуються: Назару категорично не подобається, що Сем зустрічається з Юлею. І він легко може влаштувати колишньому другу проблеми...</p><p>Та й самій Юлі довелося несолодко - інші мешканки пентхауса усіма силами намагалися вижити її з квартири. Незважаючи на всі труднощі, Сем і Юля все ще хочуть бути разом. Чи вийде у них? І яка доля очікує Ярославу? Дивіться в продовженні серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон.</p><p>Настя вирішила боротися з телефонною залежністю Макса. Вона запропонувала хлопцю челлендж: сім днів без інтернету. За успішне виконання завдання Настя пообіцяла йому якийсь дуже цінний приз... Дізнайтеся подробиці в серіаліті Київ вдень та вночі 21.11.2018!</p><p>Назар став нареченим богатенькой дівчинки, адже тато Поліни залишив їм готельний бізнес. Йому навіть напружуватися не доводиться - усіма турботами займається його наївна наречена, яка нічого не відає про його таємне весілля з Аліною.</p><p>А ось Аліну все-таки чіпає те, що її відносини з Назаром доводиться зберігати в таємниці. Адже їй, як і будь-якій дівчині, хочеться весілля, плаття і дівич-вечір... Щоб хоч якось компенсувати відсутність усіх цих речей, Аліна влаштувала вечірку для своїх подруг. Дівчата йдуть у відрив - дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-41" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 41 серія</a></p>

Альбіна або дитина: найважчий вибір у житті Саші

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Альбіна або дитина: найважчий вибір у житті Саші

Альбіна напилася до нестями після чергового обману Саші. Але це ще не вся історія...

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія від 21.11.2018 відносини Альбіни і Саші досягли точки неповернення. Вони дізналися про вагітність Інни. Володимирович не може просто так взяти і кинути матір своєї дитини. Ситуація здається безвихідною... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 21.11.2018, яке рішення прийняла Альбіна.

Група Сема отримала привабливу пропозицію попрацювати в іншому місті. Поїхати доведеться мінімум на півроку, зате там вони будуть отримувати дуже непогані гроші. Сем не може виїхати з Києва надовго, адже йому потрібно бути поруч з матір'ю, поки та лікується у спеціалізованій клініці. Тоді інші учасники групи поставили Сему умову: або він їде разом із ними, або він більше не буде їх барабанщиком. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія, яке рішення прийняв Семен.

Його проблеми на цьому не закінчуються: Назару категорично не подобається, що Сем зустрічається з Юлею. І він легко може влаштувати колишньому другу проблеми...

Та й самій Юлі довелося несолодко - інші мешканки пентхауса усіма силами намагалися вижити її з квартири. Незважаючи на всі труднощі, Сем і Юля все ще хочуть бути разом. Чи вийде у них? І яка доля очікує Ярославу? Дивіться в продовженні серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон.

Настя вирішила боротися з телефонною залежністю Макса. Вона запропонувала хлопцю челлендж: сім днів без інтернету. За успішне виконання завдання Настя пообіцяла йому якийсь дуже цінний приз... Дізнайтеся подробиці в серіаліті Київ вдень та вночі 21.11.2018!

Назар став нареченим богатенькой дівчинки, адже тато Поліни залишив їм готельний бізнес. Йому навіть напружуватися не доводиться - усіма турботами займається його наївна наречена, яка нічого не відає про його таємне весілля з Аліною.

А ось Аліну все-таки чіпає те, що її відносини з Назаром доводиться зберігати в таємниці. Адже їй, як і будь-якій дівчині, хочеться весілля, плаття і дівич-вечір... Щоб хоч якось компенсувати відсутність усіх цих речей, Аліна влаштувала вечірку для своїх подруг. Дівчата йдуть у відрив - дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 41 серія