Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ярослава їде з Києва, а Настя дізнається правду про Аліну
<p>Саша почав сумніватися в тому, що дитина Інни - його. Як будь-який пристойний детектив, він вирішив взятися за розслідування.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень та вночі 5 сезон</strong></a><strong> 43 серія від 23.11.2018 Саша спробував дізнатися, від кого насправді вагітна Інна. Якщо він доведе, що дитина коханки - не його, він зможе повернутися до Альбіни.</strong></p><p>Інна вже вжилася в роль майбутньої матусі: вона викинула з холодильника всю «шкідливу» їжу і погнала Сашу за продуктами. Його вже не хвилюють капризи коханки, адже Альбіна прийняла чергове радикальне рішення і виставила їх спільний офіс на продаж. Дружина Саші рішуче налаштувалася на розлучення... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон, як Саша намагається врятувати свою сім'ю.</p><p>Яся зібрала всі свої речі і поїхала з квартири на Дніпровській набережній. Сем намагався умовити її залишитися в Києві, але Ярослава слухати колишнього хлопця не захотіла... Не пропустіть зворушливе прощання в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія.</p><p>Юля вчергове ледь не застукала Назара з Аліною.</p><p>Аліні до смерті набридло ховатися по кутках від Юлі, Поліни і власних подружок. Який сенс бути заміжньою, якщо ти від всіх це приховуєш? У неї дозрів план, як позбавити Назара від настирливої ​​нареченої. Дізнайтеся подробиці прямо зараз - дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 23.11.2018!</p><p>Хоча одна людина все-таки дізнався про заміжжя Аліни. Настя застала подругу разом із Назаром. Але ж Настуся була впевнена в тому, що Аліна заміжня за якимось багатим іноземцем... Дивіться серіал Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія від 23.11.2018 на сайті Teleportal.ua - все таємне стає явним!</p><p>Дізнавшись правду про заміжжя подруги, Настя вирішила налагодити її стосунки з Юлею. Що з цього вийде? Дізнайтеся у продовженні серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-42" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія</a></p>

Ярослава їде з Києва, а Настя дізнається правду про Аліну

Всі серії | Сезон 5

Ярослава їде з Києва, а Настя дізнається правду про Аліну

Саша почав сумніватися в тому, що дитина Інни - його. Як будь-який пристойний детектив, він вирішив взятися за розслідування.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія від 23.11.2018 Саша спробував дізнатися, від кого насправді вагітна Інна. Якщо він доведе, що дитина коханки - не його, він зможе повернутися до Альбіни.

Інна вже вжилася в роль майбутньої матусі: вона викинула з холодильника всю «шкідливу» їжу і погнала Сашу за продуктами. Його вже не хвилюють капризи коханки, адже Альбіна прийняла чергове радикальне рішення і виставила їх спільний офіс на продаж. Дружина Саші рішуче налаштувалася на розлучення... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон, як Саша намагається врятувати свою сім'ю.

Яся зібрала всі свої речі і поїхала з квартири на Дніпровській набережній. Сем намагався умовити її залишитися в Києві, але Ярослава слухати колишнього хлопця не захотіла... Не пропустіть зворушливе прощання в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія.

Юля вчергове ледь не застукала Назара з Аліною.

Аліні до смерті набридло ховатися по кутках від Юлі, Поліни і власних подружок. Який сенс бути заміжньою, якщо ти від всіх це приховуєш? У неї дозрів план, як позбавити Назара від настирливої ​​нареченої. Дізнайтеся подробиці прямо зараз - дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 23.11.2018!

Хоча одна людина все-таки дізнався про заміжжя Аліни. Настя застала подругу разом із Назаром. Але ж Настуся була впевнена в тому, що Аліна заміжня за якимось багатим іноземцем... Дивіться серіал Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія від 23.11.2018 на сайті Teleportal.ua - все таємне стає явним!

Дізнавшись правду про заміжжя подруги, Настя вирішила налагодити її стосунки з Юлею. Що з цього вийде? Дізнайтеся у продовженні серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 42 серія