Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смертельне парі: Паша і Назар беруть участь в гонках
<p>Поліна підстроїла несподівану весільну церемонію. Вона вже сказала своє «так», але як поступив Назар?</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень та вночі 5 сезон</strong></a><strong> 44 серія від 24.11.2018 Поліна нарешті застала зненацька свого нареченого, якій постійно збігає. Здавалося б, шляху назад немає - питання «чи візьмете ви...» вже поставлене. Чи зміг хитрий лис Назар викрутитися на цей раз? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 24.11.2018!</strong></p><p>Назар, Паша, Сем, Юля і Поліна зустрілися на гонках стрітрейсерів. Кожен із них щось приховував...</p><p>Юля дізналася про те, що Сем і Паша - рідні брати, але Паша попросив її мовчати до кінця перегонів.</p><p>Паша і Назар уклали парі: якщо Паша програє, йому доведеться віддати свою автівку. Сем злякався за друга і вирішив зіпсувати дещо в автомобілі Назара. Він не врахував одного: в останній момент хлопці помінялися автівками! Що зробив Сем, і як це вплинуло на результат перегонів? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія.</p><p>Саша і Альбіна влаштували стеження за Інною.</p><p>Володимировичу нарешті вдалося переконати дружину в тому, що він любить тільки її. Подружжя поставило собі за мету вивести бісова Інну на чисту воду і довести, що вона завагітніла не від Саші. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія, що показало їх розслідування.</p><p>Настя і Макс почали замислюватися про те, що їм куди краще було бути друзями, ніж парою. Максу не подобається, що дівчина постійно його контролює, а їй - його недбалість і небажання знайти собі нормальну роботу. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія, що вирішила парочка.</p><p>Аліна рішуче налаштувалася покінчити зі стосунками Поліни і Назара. Вона нарешті домоглася зустрічі з татом Полі Андрієм Анатолійовичем. У Аліни дозрів підступний план... Не пропустіть всі подробиці в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-43" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія</a></p>

Смертельне парі: Паша і Назар беруть участь в гонках

Всі серії | Сезон 5

Смертельне парі: Паша і Назар беруть участь в гонках

Поліна підстроїла несподівану весільну церемонію. Вона вже сказала своє «так», але як поступив Назар?

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія від 24.11.2018 Поліна нарешті застала зненацька свого нареченого, якій постійно збігає. Здавалося б, шляху назад немає - питання «чи візьмете ви...» вже поставлене. Чи зміг хитрий лис Назар викрутитися на цей раз? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 24.11.2018!

Назар, Паша, Сем, Юля і Поліна зустрілися на гонках стрітрейсерів. Кожен із них щось приховував...

Юля дізналася про те, що Сем і Паша - рідні брати, але Паша попросив її мовчати до кінця перегонів.

Паша і Назар уклали парі: якщо Паша програє, йому доведеться віддати свою автівку. Сем злякався за друга і вирішив зіпсувати дещо в автомобілі Назара. Він не врахував одного: в останній момент хлопці помінялися автівками! Що зробив Сем, і як це вплинуло на результат перегонів? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія.

Саша і Альбіна влаштували стеження за Інною.

Володимировичу нарешті вдалося переконати дружину в тому, що він любить тільки її. Подружжя поставило собі за мету вивести бісова Інну на чисту воду і довести, що вона завагітніла не від Саші. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія, що показало їх розслідування.

Настя і Макс почали замислюватися про те, що їм куди краще було бути друзями, ніж парою. Максу не подобається, що дівчина постійно його контролює, а їй - його недбалість і небажання знайти собі нормальну роботу. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія, що вирішила парочка.

Аліна рішуче налаштувалася покінчити зі стосунками Поліни і Назара. Вона нарешті домоглася зустрічі з татом Полі Андрієм Анатолійовичем. У Аліни дозрів підступний план... Не пропустіть всі подробиці в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 44 серія від 24.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 43 серія