Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Аліна шантажує Назара?
<p>Поліна досі наївно намагається знайти виправдання для Назара, незважаючи на величезну кількість доказів проти нареченого. Вона об'єднується з Юлею, щоб з'ясувати правду.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 46 серія від 29.11.2018 Поліна спробувала дізнатися таємницю флешки, яку вона знайшла в кабінеті у Назара. Запитувати у самого нареченого безглуздо - він занадто часто їй брехав. Вона примчала до батька і почала сипати обвинуваченнями... Дивіться в серіалі Київ вдень та  вночі 29.11.2018, куди привела історія з компроматом.</p><p>Аліна шалено сумує за Назаром, тому вона покликала його до себе додому. На щастя, всі жителі квартири на Дніпровській набережній розбіглися по якихось своїх справах. Аліна не знала одного - Поліна попрямувала прямо в пентхаус, щоб вибити з неї всі відповіді. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія, що виявила Поля на Дніпровській.</p><p>Як Аліна залишилася в величезній квартирі сама? Так все просто!</p><p>Макс і Настя поїхали на зйомку для школи. Максима запросили моделлю на роль фізрука, а свою вірну подружку він взяв асистентом. Особистий помічник, вважає Макс, значно підвищує престиж моделі.</p><p>Після фотосесії він отримав несподівану пропозицію від директриси - попрацювати справжнім учителем фізкультури. З одного боку, це вже не рівень для такої відомої особистості, як Макс Сосновський, з іншого - директриса дуже красива... а йому потрібні гроші. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія, як Макса зачарувала гарна блондинка.</p><p><strong>Юля вирушила на пошуки роботи - без резюме, без досвіду, просто з гарною посмішкою. Сем мало вірив в успіх своєї дівчини, поки ту несподівано не взяли помічником директора в непогану компанію. Якось занадто легко все у неї вийшло... Дивіться Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія від 29.11.2018 - дізнаєтеся, у чому підступ.</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-45" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 45 серія</a></p>

Аліна шантажує Назара?

Всі серії | Сезон 5

Аліна шантажує Назара?

Поліна досі наївно намагається знайти виправдання для Назара, незважаючи на величезну кількість доказів проти нареченого. Вона об'єднується з Юлею, щоб з'ясувати правду.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія від 29.11.2018 Поліна спробувала дізнатися таємницю флешки, яку вона знайшла в кабінеті у Назара. Запитувати у самого нареченого безглуздо - він занадто часто їй брехав. Вона примчала до батька і почала сипати обвинуваченнями... Дивіться в серіалі Київ вдень та  вночі 29.11.2018, куди привела історія з компроматом.

Аліна шалено сумує за Назаром, тому вона покликала його до себе додому. На щастя, всі жителі квартири на Дніпровській набережній розбіглися по якихось своїх справах. Аліна не знала одного - Поліна попрямувала прямо в пентхаус, щоб вибити з неї всі відповіді. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія, що виявила Поля на Дніпровській.

Як Аліна залишилася в величезній квартирі сама? Так все просто!

Макс і Настя поїхали на зйомку для школи. Максима запросили моделлю на роль фізрука, а свою вірну подружку він взяв асистентом. Особистий помічник, вважає Макс, значно підвищує престиж моделі.

Після фотосесії він отримав несподівану пропозицію від директриси - попрацювати справжнім учителем фізкультури. З одного боку, це вже не рівень для такої відомої особистості, як Макс Сосновський, з іншого - директриса дуже красива... а йому потрібні гроші. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія, як Макса зачарувала гарна блондинка.

Юля вирушила на пошуки роботи - без резюме, без досвіду, просто з гарною посмішкою. Сем мало вірив в успіх своєї дівчини, поки ту несподівано не взяли помічником директора в непогану компанію. Якось занадто легко все у неї вийшло... Дивіться Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія від 29.11.2018 - дізнаєтеся, у чому підступ.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 45 серія