Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Побачення наосліп: Паша знайшов нове кохання
<p>Поліна нарешті розкусила обман Назара, у Сема та Юлі почалися проблеми в стосунках, а Паша знайшов нове кохання. Життя триває!</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 47 серія від 30.11.2018 Поліна підслухала телефонну розмову Назара, коли той замовляв номер у готелі. Чому жених бере номер для молодят, якщо вона сама не їде? Поля вирішила з'ясувати, у чому підступ.</p><p>Звичайно ж, Назар брав номер для молодят не для себе одного. Він зібрався поїхати на відпочинок з Аліною, який у підсумку пройшов зовсім не так гладко, як планували! Дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія, як відпочили голубки.</p><p><strong>Юля розповіла Поліні про те, що Назар їй зраджує. Але це виявилася не найстрашніша його таємниця... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 30.11.2018, що ще з'ясували дівчата.</strong></p><p>У стосунках Юлі і Сема з'явилася перша ложка дьогтю, а саме - її бос. </p><p>Сем так розхвилювався через нового начальника своєї дівчини, що навіть вирішив влаштуватися на роботу разом із нею. Юлі ця думка категорично не сподобалася.</p><p>Після відмови дівчини Семен вирішив пробратися в її офіс потайки - під виглядом доставки піци. І йому зовсім не сподобалося те, що він там побачив... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія, як пройшов перший робочий день Юлі та її перша серйозна сварка з Семом.</p><p>А ось деякі герої серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон нарешті забули про свої невдалі стосунки і спробували знайти нову любов.</p><p>Паша влаштував романтичну вечерю для своєї сусідки по палаті. Він досі не знає, як вона виглядає, але це не завадило новому почуттю. Невже Паші нарешті пощастило в любові? Дізнайтеся в продовженні серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон.</p><p>Настуся теж закохалася - вона приїхала до Макса в школу, де той почав працювати вчителем фізкультури, і зустріла дуже симпатичного вчителя музики. А сам Сосновський почав залицятись до директорки... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як в людях загоряються нові почуття.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-46" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія</a></p>

Побачення наосліп: Паша знайшов нове кохання

Всі серії | Сезон 5

Побачення наосліп: Паша знайшов нове кохання

Поліна нарешті розкусила обман Назара, у Сема та Юлі почалися проблеми в стосунках, а Паша знайшов нове кохання. Життя триває!

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія від 30.11.2018 Поліна підслухала телефонну розмову Назара, коли той замовляв номер у готелі. Чому жених бере номер для молодят, якщо вона сама не їде? Поля вирішила з'ясувати, у чому підступ.

Звичайно ж, Назар брав номер для молодят не для себе одного. Він зібрався поїхати на відпочинок з Аліною, який у підсумку пройшов зовсім не так гладко, як планували! Дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія, як відпочили голубки.

Юля розповіла Поліні про те, що Назар їй зраджує. Але це виявилася не найстрашніша його таємниця... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 30.11.2018, що ще з'ясували дівчата.

У стосунках Юлі і Сема з'явилася перша ложка дьогтю, а саме - її бос.

Сем так розхвилювався через нового начальника своєї дівчини, що навіть вирішив влаштуватися на роботу разом із нею. Юлі ця думка категорично не сподобалася.

Після відмови дівчини Семен вирішив пробратися в її офіс потайки - під виглядом доставки піци. І йому зовсім не сподобалося те, що він там побачив... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія, як пройшов перший робочий день Юлі та її перша серйозна сварка з Семом.

А ось деякі герої серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон нарешті забули про свої невдалі стосунки і спробували знайти нову любов.

Паша влаштував романтичну вечерю для своєї сусідки по палаті. Він досі не знає, як вона виглядає, але це не завадило новому почуттю. Невже Паші нарешті пощастило в любові? Дізнайтеся в продовженні серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон.

Настуся теж закохалася - вона приїхала до Макса в школу, де той почав працювати вчителем фізкультури, і зустріла дуже симпатичного вчителя музики. А сам Сосновський почав залицятись до директорки... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 47 серія від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua, як в людях загоряються нові почуття.

Якщо ви пропустили попередню серію то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 46 серія