Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ярослава vs Юля: війна означає війна
<p>Любити треба в першу чергу себе - до такого висновку прийшла Аліна після болючого розставання з Назаром. Але який сенс в любові, якщо її ні з ким розділити?</p><p><strong>Герої серіалу </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень та вночі 5 сезон</strong></a><strong> 51 серія від 07.12.2018 повстають з попелу перегорілих почуттів.</strong></p><p>Аліна довгий час перебувала в депресії після того, як порвала з Назаром. Вперше в житті меркантильна і розважлива дівчина закохалася - і що з цього вийшло? Знайшла собі чоловіка під стать, який обдурив її і кинув! Не дивно, що Аліна зовсім занепала духом. Подруги щосили намагалися розворушити її, але чомусь тільки рада Юлі - сестри Назара, практично ворога - знайшла свій шлях до розбитого серця дівчини. Іноді найбільш потрібні слова ми чуємо від найнесподіваніших людей... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 07.12.2018, як Аліна переживала найскладніші відносини у своєму житті.</p><p>Від Назара відвернулися всі. Хто б міг подумати, що він виявиться на вулиці, покинутий, без житла, грошей і близьких? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія, як Назар намагався виживати без звичних благ. На нього чекали по-справжньому великі неприємності!</p><p>Альбіна і Саша знову насолоджуються сімейної ідилією, але привид минулого все ще дає про себе знати.</p><p>Альбіні все нагадує про Інну - жінку, яка ледь не зруйнувала їхню родину. Капці, які коханка купила для Саші... Навіть улюблене детективне агентство більше не радує Альбіну. Вона дуже добре пам'ятає, як Саша працював там з іншою жінкою. Альбіна хоче рухатися далі, і саме тому вона запропонувала чоловікові продати детективне агентств ... Дивіться ву продовженні серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон, як Альбіна і Саша намагаються жити далі, незважаючи на пережиті негаразди.</p><p><strong>Спочатку стосунки Сема і Юлі були близькі до ідеалу. Він був такий щасливий, що кинув вічно незадоволену Ярославу, і знайшов собі нормальну дівчину! Однак з тих пір, як Юля знайшла собі нову роботу, все пішло шкереберть...</strong></p><p>Після того, як Юля розплакалася в кабінеті начальника через чергову сварку з Семом, він пообіцяв їй найняти ще одну помічницю. Алекс стримав свою обіцянку: в команді з'явилася нова дівчина... Про що Юля дуже швидко пошкодувала! Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія від 07.12.2018, з якими новими складнощами зіткнулися Юля і Сем.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-50" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 50 серія</a></p>

Ярослава vs Юля: війна означає війна

Всі серії | Сезон 5

Ярослава vs Юля: війна означає війна

Любити треба в першу чергу себе - до такого висновку прийшла Аліна після болючого розставання з Назаром. Але який сенс в любові, якщо її ні з ким розділити?

Герої серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія від 07.12.2018 повстають з попелу перегорілих почуттів.

Аліна довгий час перебувала в депресії після того, як порвала з Назаром. Вперше в житті меркантильна і розважлива дівчина закохалася - і що з цього вийшло? Знайшла собі чоловіка під стать, який обдурив її і кинув! Не дивно, що Аліна зовсім занепала духом. Подруги щосили намагалися розворушити її, але чомусь тільки рада Юлі - сестри Назара, практично ворога - знайшла свій шлях до розбитого серця дівчини. Іноді найбільш потрібні слова ми чуємо від найнесподіваніших людей... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 07.12.2018, як Аліна переживала найскладніші відносини у своєму житті.

Від Назара відвернулися всі. Хто б міг подумати, що він виявиться на вулиці, покинутий, без житла, грошей і близьких? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія, як Назар намагався виживати без звичних благ. На нього чекали по-справжньому великі неприємності!

Альбіна і Саша знову насолоджуються сімейної ідилією, але привид минулого все ще дає про себе знати.

Альбіні все нагадує про Інну - жінку, яка ледь не зруйнувала їхню родину. Капці, які коханка купила для Саші... Навіть улюблене детективне агентство більше не радує Альбіну. Вона дуже добре пам'ятає, як Саша працював там з іншою жінкою. Альбіна хоче рухатися далі, і саме тому вона запропонувала чоловікові продати детективне агентств ... Дивіться ву продовженні серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон, як Альбіна і Саша намагаються жити далі, незважаючи на пережиті негаразди.

Спочатку стосунки Сема і Юлі були близькі до ідеалу. Він був такий щасливий, що кинув вічно незадоволену Ярославу, і знайшов собі нормальну дівчину! Однак з тих пір, як Юля знайшла собі нову роботу, все пішло шкереберть...

Після того, як Юля розплакалася в кабінеті начальника через чергову сварку з Семом, він пообіцяв їй найняти ще одну помічницю. Алекс стримав свою обіцянку: в команді з'явилася нова дівчина... Про що Юля дуже швидко пошкодувала! Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія від 07.12.2018, з якими новими складнощами зіткнулися Юля і Сем.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 50 серія