Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Романтична помста: Валя влаштувала Паші побачення-реванш
<p><strong>У любові, як на війні, всі засоби підійдуть. Доля знову звела Назара і Аліну, Альбіна вчергове збрехала Саші, а Валя приготувала для Паші витончену помсту за зіпсоване побачення.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 52 серія від 08.12.2018 Альбіна знову повторила стару помилку. Вона продала детективне агентство, але вирішила нічого не говорити про це Саші. Мабуть, досвід нічому її не навчив. Скільки разів брехня заважала стосункам цієї парочки? Альбіна впевнена в тому, що Саша не пробачить їй продаж офісу. Невже вона забула, що пробачити брехню дорогої людини - набагато складніше? Дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 08.12.2018, як герої раз по раз наступають на одні й ті ж граблі.</p><p>Валя пообіцяла Паші побачення-реванш.</p><p>Минулого разу Паша провалився зі спробою влаштувати романтику для двох. Валя визнала це побачення найгіршим в її житті і пообіцяла придумати що-небудь більш страшне. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 52 серія, яку незвичайну помсту підготувала дівчина для свого нового коханого. Здається, Паша вплутався у найбожевільніші стосунки у своєму житті!</p><p>Назара ледь не пристрелила дівчина, яку він намагався пограбувати. Після такої пригоди навіть самий закінчений негідник задумається про спасіння своєї душі!</p><p><strong>Дивний збіг обставин знову звів Назара з Аліною. Вона вирішила влаштувати справжнє пекло для свого коханого чоловіка... Від любові до ненависті один крок - серіал Київ вдень та вночі 5 сезон 52 доводить цю просту істину!</strong></p><p>У Макса і Насті на любовному фронті - і сміх, і сльози. Настя, як і раніше, впевнена, що вчитель музики шалено закоханий в неї. Він навіть пообіцяв розлучитися з дружиною!</p><p>Тим часом, Макс розповів директрисі школи про те, що чоловік їй зраджує. Як виявилося, не вперше… Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 08.12.2018, куди завів цей любовний чотирикутник!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-51" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія</a></p>

Романтична помста: Валя влаштувала Паші побачення-реванш

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Романтична помста: Валя влаштувала Паші побачення-реванш

У любові, як на війні, всі засоби підійдуть. Доля знову звела Назара і Аліну, Альбіна вчергове збрехала Саші, а Валя приготувала для Паші витончену помсту за зіпсоване побачення.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 52 серія від 08.12.2018 Альбіна знову повторила стару помилку. Вона продала детективне агентство, але вирішила нічого не говорити про це Саші. Мабуть, досвід нічому її не навчив. Скільки разів брехня заважала стосункам цієї парочки? Альбіна впевнена в тому, що Саша не пробачить їй продаж офісу. Невже вона забула, що пробачити брехню дорогої людини - набагато складніше? Дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 08.12.2018, як герої раз по раз наступають на одні й ті ж граблі.

Валя пообіцяла Паші побачення-реванш.

Минулого разу Паша провалився зі спробою влаштувати романтику для двох. Валя визнала це побачення найгіршим в її житті і пообіцяла придумати що-небудь більш страшне. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 52 серія, яку незвичайну помсту підготувала дівчина для свого нового коханого. Здається, Паша вплутався у найбожевільніші стосунки у своєму житті!

Назара ледь не пристрелила дівчина, яку він намагався пограбувати. Після такої пригоди навіть самий закінчений негідник задумається про спасіння своєї душі!

Дивний збіг обставин знову звів Назара з Аліною. Вона вирішила влаштувати справжнє пекло для свого коханого чоловіка... Від любові до ненависті один крок - серіал Київ вдень та вночі 5 сезон 52 доводить цю просту істину!

У Макса і Насті на любовному фронті - і сміх, і сльози. Настя, як і раніше, впевнена, що вчитель музики шалено закоханий в неї. Він навіть пообіцяв розлучитися з дружиною!

Тим часом, Макс розповів директрисі школи про те, що чоловік їй зраджує. Як виявилося, не вперше… Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 08.12.2018, куди завів цей любовний чотирикутник!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 51 серія