Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс Сосновський і 33 нещастя
<p>Сем наламав дров з усіх боків, Назар і Аліна намагаються ужитися з іншими мешканцями квартири на Дніпровській набережній, а Макс вплутується в неприємності – одна за одною. І все це - в темряві.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень та вночі 5 сезон</strong></a><strong> 53 серія від 12.12.2018 Макс ледь не помер через свою необережність.</strong></p><p>Мабуть, він забув, що він - модель і блогер, а ніяк не електрик. Він спробував своїми руками полагодити розетку. Як наслідок - відсутність електрики в усьому будинку і бездиханне тіло Фізрука на підлозі. Дивіться у серіалі Київ вдень та вночі 12.12.2018, як Сосновського рятували від вірної смерті!</p><p>На цьому невдачі Макса не закінчилися. У цей же день на нього чекав вкрай невдалий похід у кафе і спроби загладити свою провину перед іншими жителями пентхауса. Чи вийшло у Макса вижити і не спалити квартиру до кінця дня? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія!</p><p>Сем теж приймає одне невірне рішення за іншим. Він уже примудрився посваритися з мамою, Пашею, Юлею і поцілувати Ярославу. Дивіться в продовженні серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон, з ким залишиться Сем.</p><p>Паша несподівано нарвався на конфлікт із босом Юлі і за сумісництвом колегою Валі Алексом. Тому чомусь страшенно не сподобалося, що Валя зустрічається зі своїм водієм. Чому така різка реакція? Невже між Валею і Алексом щось було? Дивіться прямо зараз у серіалі Київ вдень та вночі 12.12.2018!</p><p>Тим часом, сімейне життя Аліни і Назара складається зовсім не так, як їм би хотілося. Аліна нарешті оселилася разом зі своїм законним чоловіком... але вона ніколи не припускала, що з ними в кімнаті будуть жити ще дві її подруги! Насті і Ярославі теж не дуже сподобалося жити разом із молодятами... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Аліна і Назар почали все з чистого аркуша.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-52" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 52 серія</a></p>

Макс Сосновський і 33 нещастя

Всі серії | Сезон 5

Макс Сосновський і 33 нещастя

Сем наламав дров з усіх боків, Назар і Аліна намагаються ужитися з іншими мешканцями квартири на Дніпровській набережній, а Макс вплутується в неприємності – одна за одною. І все це - в темряві.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія від 12.12.2018 Макс ледь не помер через свою необережність.

Мабуть, він забув, що він - модель і блогер, а ніяк не електрик. Він спробував своїми руками полагодити розетку. Як наслідок - відсутність електрики в усьому будинку і бездиханне тіло Фізрука на підлозі. Дивіться у серіалі Київ вдень та вночі 12.12.2018, як Сосновського рятували від вірної смерті!

На цьому невдачі Макса не закінчилися. У цей же день на нього чекав вкрай невдалий похід у кафе і спроби загладити свою провину перед іншими жителями пентхауса. Чи вийшло у Макса вижити і не спалити квартиру до кінця дня? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія!

Сем теж приймає одне невірне рішення за іншим. Він уже примудрився посваритися з мамою, Пашею, Юлею і поцілувати Ярославу. Дивіться в продовженні серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон, з ким залишиться Сем.

Паша несподівано нарвався на конфлікт із босом Юлі і за сумісництвом колегою Валі Алексом. Тому чомусь страшенно не сподобалося, що Валя зустрічається зі своїм водієм. Чому така різка реакція? Невже між Валею і Алексом щось було? Дивіться прямо зараз у серіалі Київ вдень та вночі 12.12.2018!

Тим часом, сімейне життя Аліни і Назара складається зовсім не так, як їм би хотілося. Аліна нарешті оселилася разом зі своїм законним чоловіком... але вона ніколи не припускала, що з ними в кімнаті будуть жити ще дві її подруги! Насті і Ярославі теж не дуже сподобалося жити разом із молодятами... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Аліна і Назар почали все з чистого аркуша.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 52 серія