Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Комунальний апокаліпсис і повна романтика
<p><strong>На Дніпровській набережній триває комунальний апокаліпсис. Мало того, що після витівки Макса мешканці пентхауса залишилися без електрики, так тепер ще й воду відключили!</strong></p><p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 54 серія від 13.12.2018 тепер розбираються не тільки з особистими проблемами, а й з побутовими.</p><p>Варто було їм звикнути до відсутності світла і почати якось жити, як доля в особі Київводоканалу підготувала їм новий сюрприз: відключення води. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 13.12.2018, як жителі пентхауса намагаються вести звичайне життя в таких умовах.</p><p>Саша і Макс спробували придумати вихід з ситуації, що склалася. Електрик заломив захмарну ціну за свої послуги, але у жителів квартири на Дніпровській є більш серйозна загроза. І ім'я їй - Маруся... Якщо Маруся дізнається, що відбувається в пентхаусі, голова Макса - винуватця - точно полетить з плечей. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія, як Володимирович і Сосновський намагалися повернути електрику.</p><p>А ось кому точно пощастило, так це Паші. Він розповів Валі про цей комунальний армагедон, і вона тут же запросила його до себе додому. Помитися. І не тільки... Хоч комусь в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон мало повезти!</p><p>Аліна почала розчаровуватися у своєму чоловіку. Вона закохалася в чоловіка, який міг вирішити абсолютно будь-яку проблему. Новий Назар тільки і робить, що скаржиться, він не може ні заробити грошей, ні принести додому їжу... Більш того, молодятам доводиться жити у вітальні, а це значить - ніякого сексу. Так що там, навіть переодягнутися нормально не можна! Звичайно ж, стосунки між подружжям стали трохи більш натягнутими. Дивіться, з якими труднощами зіткнулися Аліна і Назар в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-53" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія</a></p>

Комунальний апокаліпсис і повна романтика

Всі серії | Сезон 5

Комунальний апокаліпсис і повна романтика

На Дніпровській набережній триває комунальний апокаліпсис. Мало того, що після витівки Макса мешканці пентхауса залишилися без електрики, так тепер ще й воду відключили!

Герої серіалу Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія від 13.12.2018 тепер розбираються не тільки з особистими проблемами, а й з побутовими.

Варто було їм звикнути до відсутності світла і почати якось жити, як доля в особі Київводоканалу підготувала їм новий сюрприз: відключення води. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 13.12.2018, як жителі пентхауса намагаються вести звичайне життя в таких умовах.

Саша і Макс спробували придумати вихід з ситуації, що склалася. Електрик заломив захмарну ціну за свої послуги, але у жителів квартири на Дніпровській є більш серйозна загроза. І ім'я їй - Маруся... Якщо Маруся дізнається, що відбувається в пентхаусі, голова Макса - винуватця - точно полетить з плечей. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія, як Володимирович і Сосновський намагалися повернути електрику.

А ось кому точно пощастило, так це Паші. Він розповів Валі про цей комунальний армагедон, і вона тут же запросила його до себе додому. Помитися. І не тільки... Хоч комусь в серіаліті Київ днем ​​і вночі 5 сезон мало повезти!

Аліна почала розчаровуватися у своєму чоловіку. Вона закохалася в чоловіка, який міг вирішити абсолютно будь-яку проблему. Новий Назар тільки і робить, що скаржиться, він не може ні заробити грошей, ні принести додому їжу... Більш того, молодятам доводиться жити у вітальні, а це значить - ніякого сексу. Так що там, навіть переодягнутися нормально не можна! Звичайно ж, стосунки між подружжям стали трохи більш натягнутими. Дивіться, з якими труднощами зіткнулися Аліна і Назар в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 53 серія