Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Одні вдома: Макс і Ярослава розважаються в порожній квартирі
<p><strong>Макс і Ярослава залишилися вдома без світла і води, в той час як інші жителі квартири на Дніпровській набережній вирушили на природу. І ті, і ті знайшли пригоди на свою голову... Втім, нічого незвичайного.</strong> <strong>Герої серіаліті Київ днем і вночі 5 сезон відрізняються удачливістю!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 55 серія від 14.12.2018 жителі пентхауса втомилися сидіти в чотирьох стінах без благ цивілізації, тому вирішили поїхати в ліс із наметами. Звичайно ж, у них все на світі пішло не так! Аліна весь час переживала через свій манікюр, Саша виявився абсолютно безпорадним, коли справа дійшла до похідних навичок, а Настя взагалі примудрилася загубитися. Навіщо горе-мандрівникам знадобився лікар, і хто поставив намети у їх відсутність? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 14.12.2018!</p><p>Макс і Ярослава розважалися в порожній і темній квартирі, як могли. Наприклад, Сосновський вирішив побути супергероєм і навіть знайшов собі червоний плащ.</p><p>І тут сталося диво - повернули електрику і воду! Макс і Яся вирішили нічого не розповідати своїм сусідам і побути удвох. Тим більше, що між ними явно почала наростати симпатія ... Слідкуйте за розвитком можливих нових відносин в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 55 серія!</p><p>У ідилічних стосунках Паші і Валі з'явилася перша ложка дьогтю. Він знайшов чоловічий одяг в квартирі своєї дівчини. Як виявилося, сорочки, тапочки і кружка залишилися від її колишнього, з яким Валя розійшлася два роки тому. До чого зберігати речі людини, до якого вже не почуттів? Паша продовжує задавати собі це питання. Більш того - виявилося, що Валя була заручена з тим чоловіком. І він досі працює в тій же компанії, де і вона. Чому Валя досі зберігає речі колишнього нареченого? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 55 серія від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-54" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія</a></p>

Одні вдома: Макс і Ярослава розважаються в порожній квартирі

Всі серії | Сезон 5

Одні вдома: Макс і Ярослава розважаються в порожній квартирі

Макс і Ярослава залишилися вдома без світла і води, в той час як інші жителі квартири на Дніпровській набережній вирушили на природу. І ті, і ті знайшли пригоди на свою голову... Втім, нічого незвичайного. Герої серіаліті Київ днем і вночі 5 сезон відрізняються удачливістю!

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 55 серія від 14.12.2018 жителі пентхауса втомилися сидіти в чотирьох стінах без благ цивілізації, тому вирішили поїхати в ліс із наметами. Звичайно ж, у них все на світі пішло не так! Аліна весь час переживала через свій манікюр, Саша виявився абсолютно безпорадним, коли справа дійшла до похідних навичок, а Настя взагалі примудрилася загубитися. Навіщо горе-мандрівникам знадобився лікар, і хто поставив намети у їх відсутність? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 14.12.2018!

Макс і Ярослава розважалися в порожній і темній квартирі, як могли. Наприклад, Сосновський вирішив побути супергероєм і навіть знайшов собі червоний плащ.

І тут сталося диво - повернули електрику і воду! Макс і Яся вирішили нічого не розповідати своїм сусідам і побути удвох. Тим більше, що між ними явно почала наростати симпатія ... Слідкуйте за розвитком можливих нових відносин в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 55 серія!

У ідилічних стосунках Паші і Валі з'явилася перша ложка дьогтю. Він знайшов чоловічий одяг в квартирі своєї дівчини. Як виявилося, сорочки, тапочки і кружка залишилися від її колишнього, з яким Валя розійшлася два роки тому. До чого зберігати речі людини, до якого вже не почуттів? Паша продовжує задавати собі це питання. Більш того - виявилося, що Валя була заручена з тим чоловіком. І він досі працює в тій же компанії, де і вона. Чому Валя досі зберігає речі колишнього нареченого? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 55 серія від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 54 серія