Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: У квартирі на Дніпровській набережній з'явився ще один житель
<p>Київ вдень та вночі буває схожий на мелодраму. А іноді - на трилер... Що зробили герої, коли ледь не стали злочинцями?</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ днем ​​і вночі 5 сезон</strong></a><strong> 57 серія від 19.12.2018 хлопці вляпалися по-крупному!</strong> Нагадуємо, що в попередній серії Сем через ревнощі випадково вистрілив в Алекса - боса Юлі. Його рана може виявитися смертельною... Поки чоловік стікав кров'ю, хлопці вирішували, що ж їм тепер робити. Якщо вони поїдуть в лікарню, їх тут же забере поліція. Якщо вони кинуть людини вмирати... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 19.12.2018, чим закінчилася ця ситуація. Вижив Алекс? І що сталося з хлопцями?</p><p>Поки чоловіча половина жителів квартири на Дніпровській набережній намагалася впоратися з наслідками гарячності Сема, жінки не знаходили собі місця. Саша по телефону сказав Альбіні, що вони поїхали на риболовлю, але це мало схоже на правду. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 57 серія, як прекрасна половина пентхауса провела цю страшну ніч.</p><p>Добре себе почуває тільки Макс, який знайшов в особі Яри «подругу по сексу». Саму Ясю не дуже влаштовує такий стан справ. Якщо вона відмовить Сосновському - відразу вилетить з квартири на Дніпровській. Її конфлікти з іншими дівчатами стають все більш гострими. А Аліна підозрює, що Макс став таким добрим по відношенню до Ярослави не просто так... Не пропустіть подробиці в серіалі Київ вдень та ночі 5 сезон.</p><p><strong>А в якості вишеньки на торті і без того веселого дня - несподівані гості!</strong></p><p>На Дніпровську набережну несподівано заявився Руслан - двоюрідний брат Альбіни. Хлопець приїхав вступати в кулінарний технікум і вирішив трохи пожити у сестри. Руслан тут же поклав око на милу Настусю. Альбіна зовсім не проти такої потенційної невістки - Настя завжди їй подобалася. Не порадившись із маленькою подругою, Альбіна вирішила допомогти своєму братові і трохи попрацювати свахою... Детальніше дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон 57 серія від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-56" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 56 серія</a></p>

У квартирі на Дніпровській набережній з'явився ще один житель

Всі серії | Сезон 5

У квартирі на Дніпровській набережній з'явився ще один житель

Київ вдень та вночі буває схожий на мелодраму. А іноді - на трилер... Що зробили герої, коли ледь не стали злочинцями?

У серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 57 серія від 19.12.2018 хлопці вляпалися по-крупному! Нагадуємо, що в попередній серії Сем через ревнощі випадково вистрілив в Алекса - боса Юлі. Його рана може виявитися смертельною... Поки чоловік стікав кров'ю, хлопці вирішували, що ж їм тепер робити. Якщо вони поїдуть в лікарню, їх тут же забере поліція. Якщо вони кинуть людини вмирати... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 19.12.2018, чим закінчилася ця ситуація. Вижив Алекс? І що сталося з хлопцями?

Поки чоловіча половина жителів квартири на Дніпровській набережній намагалася впоратися з наслідками гарячності Сема, жінки не знаходили собі місця. Саша по телефону сказав Альбіні, що вони поїхали на риболовлю, але це мало схоже на правду. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 57 серія, як прекрасна половина пентхауса провела цю страшну ніч.

Добре себе почуває тільки Макс, який знайшов в особі Яри «подругу по сексу». Саму Ясю не дуже влаштовує такий стан справ. Якщо вона відмовить Сосновському - відразу вилетить з квартири на Дніпровській. Її конфлікти з іншими дівчатами стають все більш гострими. А Аліна підозрює, що Макс став таким добрим по відношенню до Ярослави не просто так... Не пропустіть подробиці в серіалі Київ вдень та ночі 5 сезон.

А в якості вишеньки на торті і без того веселого дня - несподівані гості!

На Дніпровську набережну несподівано заявився Руслан - двоюрідний брат Альбіни. Хлопець приїхав вступати в кулінарний технікум і вирішив трохи пожити у сестри. Руслан тут же поклав око на милу Настусю. Альбіна зовсім не проти такої потенційної невістки - Настя завжди їй подобалася. Не порадившись із маленькою подругою, Альбіна вирішила допомогти своєму братові і трохи попрацювати свахою... Детальніше дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон 57 серія від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 56 серія