Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Секс по дружбі та несподівані наслідки
<p>Секс по дружбі - далеко не завжди хороша ідея. Особливо, якщо ви обидва не готові до можливих наслідків.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank"><strong>Київ вдень та вночі 5 сезон</strong></a><strong> 59 серія від 21.12.2018 очікується поповнення.</strong></p><p>Ярослава почала переживати через затримку, і не дарма. Тест показав, що вона вагітна... І від кого - від Макса! Вона досі хоче повернути Сема, і дитина від іншого чоловіка точно не входив в її плани. Що тепер робити друзям, які трохи загралися? Макс точно не готовий стати розсудливим батьком сімейства. Ярослава теж не хоче дітей, але і на аборт вона не згодна... Що їм залишається? Переривати вагітність? Максу доведеться знайти роботу? Або... залишатися в своєму репертуарі і просто напитися до нестями? Не пропустіть хвилюючу історію в серіаліті Київ вдень та вночі 21.12.2018! Ось, до чого може привести секс без зобов'язань і нормальної контрацепції.</p><p>Русик досі хоче завоювати серце Насті, і Альбіна всіляко йому в цьому допомагає. Щоб привернути увагу дівчини, він навіть сів на дієту і почав займатися йогою. А ще - вирішив налагодити стосунки з черепашкою... Слідкуйте за зворушливими залицяннями Руслана в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон!</p><p>У стосунках Паші і Валі була повна ідилія, поки не пролунав несподіваний дзвінок у двері. Паша прийняв посилку і, не витримавши, заглянув туди, куди йому не слідувало. Зміст коробки виявилося вельми пікантним... Про які пристрасті Валі Паша не знав? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 59 серія.</p><p>Тим часом, у Назара і Аліни не припиняються їх дивні ігри.</p><p>Назар ніяк не встане на шлях істинний. Він змовився з Алексом, побачивши в ньому чудову можливість вирішити всі свої проблеми.</p><p>Аліна намагається заробити по-своєму. Куди вона йде вночі, нічого не сказавши чоловікові? Які ще секрети ці двоє приховують один у одного? Не пропустіть продовження історії українських «містера і місіс Сміт» в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 59 серія від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-58" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон 58 серія</a></p>

Секс по дружбі та несподівані наслідки

Всі серії | Сезон 5

Секс по дружбі та несподівані наслідки

Секс по дружбі - далеко не завжди хороша ідея. Особливо, якщо ви обидва не готові до можливих наслідків.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 59 серія від 21.12.2018 очікується поповнення.

Ярослава почала переживати через затримку, і не дарма. Тест показав, що вона вагітна... І від кого - від Макса! Вона досі хоче повернути Сема, і дитина від іншого чоловіка точно не входив в її плани. Що тепер робити друзям, які трохи загралися? Макс точно не готовий стати розсудливим батьком сімейства. Ярослава теж не хоче дітей, але і на аборт вона не згодна... Що їм залишається? Переривати вагітність? Максу доведеться знайти роботу? Або... залишатися в своєму репертуарі і просто напитися до нестями? Не пропустіть хвилюючу історію в серіаліті Київ вдень та вночі 21.12.2018! Ось, до чого може привести секс без зобов'язань і нормальної контрацепції.

Русик досі хоче завоювати серце Насті, і Альбіна всіляко йому в цьому допомагає. Щоб привернути увагу дівчини, він навіть сів на дієту і почав займатися йогою. А ще - вирішив налагодити стосунки з черепашкою... Слідкуйте за зворушливими залицяннями Руслана в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон!

У стосунках Паші і Валі була повна ідилія, поки не пролунав несподіваний дзвінок у двері. Паша прийняв посилку і, не витримавши, заглянув туди, куди йому не слідувало. Зміст коробки виявилося вельми пікантним... Про які пристрасті Валі Паша не знав? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 59 серія.

Тим часом, у Назара і Аліни не припиняються їх дивні ігри.

Назар ніяк не встане на шлях істинний. Він змовився з Алексом, побачивши в ньому чудову можливість вирішити всі свої проблеми.

Аліна намагається заробити по-своєму. Куди вона йде вночі, нічого не сказавши чоловікові? Які ще секрети ці двоє приховують один у одного? Не пропустіть продовження історії українських «містера і місіс Сміт» в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 59 серія від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 58 серія