Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Несподівана зустріч: Алекс прийшов до своїх викрадачів
<p><strong>Сем дізнався, що його колишня вагітна від Макса. І не тільки він. На Дніпровській набережній новини розносяться швидко!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5" target="_blank">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 60 серія від 22.12.2018 Макс і Яся досі не до кінця переварили новину про те, що скоро стануть батьками. Напившись, Сосновський розповів секрет Сему, а потім - Альбіні... А, як відомо, якщо таємницю знають двоє, то це вже не таємниця. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 22.12.2018, як мешканці квартири на Дніпровській набережній відреагували на шокуючу звістку!</p><p>Ця дивна парочка явно не готова ростити дітей разом. Засмучена Ярослава вчергове спробувала звернути на себе увагу Сема. Макс точно не тягне на премію «батько року» - злий, з головою, яка тріщить від похмілля.</p><p>Сем готувався до дня народження Юлі, і новини про вагітність колишньої стали для нього просто як сніг на голову. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 60 серія, як змінилися стосунки Сема і Юлі після такого удару.</p><p><strong>Паша вирішив, що їм з Валею потрібно розлучитися.</strong></p><p>Він не міг знайти собі місця з тих самих пір, як побачив посилку з секс-шопу на ім'я своєї дівчини. Паша почав переживати, що він не відповідає її високим очікуванням. У розпачі він навіть спробував записатися на спеціалізовані курси еротичного масажу і задоволення жінок... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 60 серія, до яких смішним наслідків може привести звичайне непорозуміння. А вже як червонів Паша, коли вирішив все ж таки поговорити зі своєю коханою!</p><p>Сем щосили намагався, щоб підготувати для Юлі ідеальне свято. Він влаштував вечірку на пляжі, купив кулон для закоханих, квіти... Що могло піти не так? Наприклад, Ярослава, яка влаштувала істерику прямо посеред вечора. А ще - Алекс, який несподівано заявився з квітами і нарешті опинився віч-на-віч зі своїми викрадачами. Дивіться Київ днем ​​і вночі 5 сезон 60 серія від 22.12.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, що трапилося після цього!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-59" target="_blank">Київ днем ​​і вночі 5 сезон 59 серія</a></p>

Несподівана зустріч: Алекс прийшов до своїх викрадачів

Всі серії | Сезон 5

Несподівана зустріч: Алекс прийшов до своїх викрадачів

Сем дізнався, що його колишня вагітна від Макса. І не тільки він. На Дніпровській набережній новини розносяться швидко!

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 60 серія від 22.12.2018 Макс і Яся досі не до кінця переварили новину про те, що скоро стануть батьками. Напившись, Сосновський розповів секрет Сему, а потім - Альбіні... А, як відомо, якщо таємницю знають двоє, то це вже не таємниця. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 22.12.2018, як мешканці квартири на Дніпровській набережній відреагували на шокуючу звістку!

Ця дивна парочка явно не готова ростити дітей разом. Засмучена Ярослава вчергове спробувала звернути на себе увагу Сема. Макс точно не тягне на премію «батько року» - злий, з головою, яка тріщить від похмілля.

Сем готувався до дня народження Юлі, і новини про вагітність колишньої стали для нього просто як сніг на голову. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 60 серія, як змінилися стосунки Сема і Юлі після такого удару.

Паша вирішив, що їм з Валею потрібно розлучитися.

Він не міг знайти собі місця з тих самих пір, як побачив посилку з секс-шопу на ім'я своєї дівчини. Паша почав переживати, що він не відповідає її високим очікуванням. У розпачі він навіть спробував записатися на спеціалізовані курси еротичного масажу і задоволення жінок... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 60 серія, до яких смішним наслідків може привести звичайне непорозуміння. А вже як червонів Паша, коли вирішив все ж таки поговорити зі своєю коханою!

Сем щосили намагався, щоб підготувати для Юлі ідеальне свято. Він влаштував вечірку на пляжі, купив кулон для закоханих, квіти... Що могло піти не так? Наприклад, Ярослава, яка влаштувала істерику прямо посеред вечора. А ще - Алекс, який несподівано заявився з квітами і нарешті опинився віч-на-віч зі своїми викрадачами. Дивіться Київ днем ​​і вночі 5 сезон 60 серія від 22.12.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, що трапилося після цього!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ днем ​​і вночі 5 сезон 59 серія