Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Дівчата вирішили провчити своїх чоловіків
<p>Рідні люди не дають ображати один одного. А ось образити самі можуть - щоб іншим неповадно було!</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 61 серія від 26.12.2018 дівчини вирішили помститися хлопцям за погану поведінку.</strong></p> <p>Вони встали на їх захист, коли Алекс прийшов зі звинуваченнями. Але,  як тільки небезпека минула, як тут же почався скандал. Як вони могли так вчинити? Прострелити ногу людині, так ще й обманювати своїх других половинок протягом такого тривалого часу! Так, може, від Алекса і поліції хлопцям врятувати вдалося, але ось від своїх жінок вже не втечеш... Не пропустіть подробиці жіночої помсти в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 61 серія!</p> <p>Після важкого вечора хлопці напилися до нестями. А вранці виявили, що хтось вилив всю питну воду, яка була вдома... І це був тільки початок. Які ще покарання вигадала жіноча половина квартири на Дніпровській набережній? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 26.12.2018! А ще - як самі дівчата теж вляпалися в халепу.</p> <p>Валя вирішила поговорити з Алексом по-своєму. Вона не дасть заховати Пашу за ґрати. Заради нього вона готова підняти компромат на Алекса... і на себе. В яких таких темних справах вона була замішана зі своїм колишнім? І невже вона настільки любить Пашу, що дійсно готова добровільно підставитися під удар? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 61 серія!</p> <p>У стосунках героїв Києва вдень та вночі 5 сезон, як зазвичай, повний безлад.</p> <p><strong>Ярослава вирішила подружитися з Юлею. Заради цього вона сказала, що закохана в Макса, але він її не любить. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 26.12.2018, як дівчина розіграла з себе жертву. Їй все одно, якщо вона підставить Макса. Головне - досягти своєї мети.</strong></p> <p>У той же час, Русик вирішив завоювати серце Насті одним з найстаріших перевірених способів. Він почав приділять знаки уваги Ярославі, щоб Настюшка його приревнувала. Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 61 серія від 26.12.2018 на сайті Teleportal.ua, чи увінчалася його затія успіхом.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-60">Київ днем ​​і вночі 5 сезон 60 серія</a></p>

Дівчата вирішили провчити своїх чоловіків

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Дівчата вирішили провчити своїх чоловіків

Рідні люди не дають ображати один одного. А ось образити самі можуть - щоб іншим неповадно було!

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 61 серія від 26.12.2018 дівчини вирішили помститися хлопцям за погану поведінку.

Вони встали на їх захист, коли Алекс прийшов зі звинуваченнями. Але,  як тільки небезпека минула, як тут же почався скандал. Як вони могли так вчинити? Прострелити ногу людині, так ще й обманювати своїх других половинок протягом такого тривалого часу! Так, може, від Алекса і поліції хлопцям врятувати вдалося, але ось від своїх жінок вже не втечеш... Не пропустіть подробиці жіночої помсти в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 61 серія!

Після важкого вечора хлопці напилися до нестями. А вранці виявили, що хтось вилив всю питну воду, яка була вдома... І це був тільки початок. Які ще покарання вигадала жіноча половина квартири на Дніпровській набережній? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 26.12.2018! А ще - як самі дівчата теж вляпалися в халепу.

Валя вирішила поговорити з Алексом по-своєму. Вона не дасть заховати Пашу за ґрати. Заради нього вона готова підняти компромат на Алекса... і на себе. В яких таких темних справах вона була замішана зі своїм колишнім? І невже вона настільки любить Пашу, що дійсно готова добровільно підставитися під удар? Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 61 серія!

У стосунках героїв Києва вдень та вночі 5 сезон, як зазвичай, повний безлад.

Ярослава вирішила подружитися з Юлею. Заради цього вона сказала, що закохана в Макса, але він її не любить. Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 26.12.2018, як дівчина розіграла з себе жертву. Їй все одно, якщо вона підставить Макса. Головне - досягти своєї мети.

У той же час, Русик вирішив завоювати серце Насті одним з найстаріших перевірених способів. Він почав приділять знаки уваги Ярославі, щоб Настюшка його приревнувала. Дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 61 серія від 26.12.2018 на сайті Teleportal.ua, чи увінчалася його затія успіхом.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ днем ​​і вночі 5 сезон 60 серія