Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Парне побачення із секретом
<p><span style="font-size:10.0pt">Аліна і Назар влаштували парне побачення з Валею і Пашею, Макс і Сем придумали план проти Яри, а Русик з нетерпінням чекає вечора з Настею. Кожне з цих побачень пішла трошки не за планом.</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5">Київ вдень та вночі 5 сезон</a> 64 серія від 29.12.2018 вс</span></strong><strong><span style="font-size:10.0pt">і</span></strong><strong><span style="font-size:10.0pt"> герої вирушили на побачення. Хтось - з романтичною метою, а хтось - не дуже...</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Сем і Юля пішли на парне побачення з Максом і Ярославою. Хлопці організували сніданок, десерти, катання на квадроциклах - що може піти не так?</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Сем почав поводитися дивно. Таке відчуття, ніби він не на жарт ревнує Ярославу до Максу і не може повірити, що вона нарешті його забула... Невже план Ясі все ж таки спрацював, і Сем знову звернув увагу на колишню? Дізнайтеся самі - дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 64 серія.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Назар і Аліна прийшли в гості до Валі і Паші. Валя влаштувала шикарний обід, що стало великим ударом по гордості її хлопця. Поки Паша намагається хоч якось заробляти, таксуя по Києву, Валя спокійно купує червону ікру, ананаси і форель для вечері з друзями.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">А ось друзями чи - це хороше запитання ... Аліна і Назар ніколи нічого не роблять просто так. У цієї парочки є конкретна мета. Дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон 64 серія, здійснили вони свій план.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Трохи пізніше ввечері Аліну і Назара чекала нова несподіванка. Під час вечері в ресторані Назар несподівано побачив Поліну ... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 64 серія, як він відреагував на появу своєї колишньої.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Єдиний мешканець квартири на Дніпровській набережній, який дійсно хотів піти на побачення без задніх думок - це Русик. Він з таким нетерпінням чекав можливості провести час з Настею, що розповів про свої плани всім! А ось у самої Насті з'явилися сумніви... Дивіться в серіалі Київ </span><span style="font-size:10.0pt">вдень та </span><span style="font-size:10.0pt">вночі 5 сезон 64 серія від 29.12.2018, як серце Русика в</span><span style="font-size:10.0pt">чергове розбили.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/kyivdennoch/sezon-5/seriya-63">Київ вдень та вночі 5 сезон 63 серія</a></span></p>

Парне побачення із секретом

Всі серії | Сезон 5

Парне побачення із секретом

Аліна і Назар влаштували парне побачення з Валею і Пашею, Макс і Сем придумали план проти Яри, а Русик з нетерпінням чекає вечора з Настею. Кожне з цих побачень пішла трошки не за планом.

У серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 64 серія від 29.12.2018 всі герої вирушили на побачення. Хтось - з романтичною метою, а хтось - не дуже...

Сем і Юля пішли на парне побачення з Максом і Ярославою. Хлопці організували сніданок, десерти, катання на квадроциклах - що може піти не так?

Сем почав поводитися дивно. Таке відчуття, ніби він не на жарт ревнує Ярославу до Максу і не може повірити, що вона нарешті його забула... Невже план Ясі все ж таки спрацював, і Сем знову звернув увагу на колишню? Дізнайтеся самі - дивіться в серіалі Київ днем ​​і вночі 5 сезон 64 серія.

Назар і Аліна прийшли в гості до Валі і Паші. Валя влаштувала шикарний обід, що стало великим ударом по гордості її хлопця. Поки Паша намагається хоч якось заробляти, таксуя по Києву, Валя спокійно купує червону ікру, ананаси і форель для вечері з друзями.

А ось друзями чи - це хороше запитання ... Аліна і Назар ніколи нічого не роблять просто так. У цієї парочки є конкретна мета. Дивіться в серіаліті Київ вдень та вночі 5 сезон 64 серія, здійснили вони свій план.

Трохи пізніше ввечері Аліну і Назара чекала нова несподіванка. Під час вечері в ресторані Назар несподівано побачив Поліну ... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 64 серія, як він відреагував на появу своєї колишньої.

Єдиний мешканець квартири на Дніпровській набережній, який дійсно хотів піти на побачення без задніх думок - це Русик. Він з таким нетерпінням чекав можливості провести час з Настею, що розповів про свої плани всім! А ось у самої Насті з'явилися сумніви... Дивіться в серіалі Київ вдень та вночі 5 сезон 64 серія від 29.12.2018, як серце Русика вчергове розбили.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Київ вдень та вночі 5 сезон 63 серія